Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu

Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu

Close Combat: Son Direniş Arnhem () PC/2010/ENG
English | PC | Developer: Strategy 3 Tactics | Publisher: Matrix Games | 873 MB İngilizce | PC | Geliştirici: Strateji 3 Taktikler | Yayıncı: Matrix Oyunları | 873 MB
Genre: Strategy (Real-time / Wargame) / Top-Down Tür: Strateji (Real-time / Wargame) / Top-Down

Close Combat - Last Stand Arnhem - a "modernized" version of the second part of the series Close Combat - A Bridge Too Far publisher which, as it is not strange to hear a Microsoft, in the distant 1997. Close Combat - Son Arnhem Stand - bir "modern serisi Close Combat ikinci kısmının" versiyonu - A Bridge Too Far yayıncı hangi gibi bir Microsoft duymak garip, uzak 1997 değildir. This part of the series actually contains a lot of "old innovations", and the present new elements (such as bombing bridges, and pontoon ferries). Dizinin bu bölümü aslında, ve bombalama köprüler gibi mevcut yeni unsurlar (ve) duba feribot "eski yenilikler" bir sürü içerir. From the old goodies, such a system to "buy" units, for me personally, this chip was a very interesting complement to the old A Bridge Too Far, when I was playing in a single abundance began to make for themselves some battles, and using the system to "buy" could create an "ideal "to balance the composition of their units and the enemy (in the Close combat 4 and 5, the player was tightly linked composition of a particular unit). eski goodies itibaren, böyle bir sistem "üniteleri satın almak için beni kişisel olarak, bu yonga çok ilginç bir A Bridge Too Far, ben tek bir bolluk içinde oynuyordu eski tamamlayıcı olarak kendileri için ve bazı savaşlar yapmaya başladı "satın almak", "ideal oluşturup kendi birimlerinin oluşumu ve Yakın muharebe 4 ve 5 düşman (denge sistemini kullanarak, oyuncu sıkıca) belirli bir birimin bileşimi bağlanmıştır.

Screenshot: Ekran görüntüsü:

Close Combat: Last Stand Arnhem (PC/2010/ENG)

Close Combat: Last Stand Arnhem (PC/2010/ENG)

Close Combat: Last Stand Arnhem (PC/2010/ENG)


Features: Özellikler:
Now for the rest, it is the same in 1944, Operation "Market Garden", sverhambitsioznaya Allied operations (such as end the war by Christmas, and Catholic), had resulted in serious problems. Operasyonu "Market Garden", son Noel tarafından savaş gibi sverhambitsioznaya Müttefik işlemleri (ve Katolik), ciddi sorunlara yol açtı Şimdi geri kalanı için, bu 1944 aynıdır. A giant-scale amphibious operation, of course you can play on both sides, there are some battles, campaigns, and a big campaign against the fence and before dinner. Dev ölçekli amfibik operasyon, elbette her iki tarafta da oynayabilir, bazı savaşlar, kampanya ve çit ve akşam yemeği öncesi karşı büyük bir kampanya vardır. But in general it is best all the dignity of the game, as well as the entire series as a whole does not appear in a duel with an AI and a real person, that's where the real challenge to your skills and abilities. Ama genel olarak en iyi oyun tüm onurunu yanı sıra bir bütün olarak tüm serisi AI ve gerçek bir kişi ile bir düello görünmüyorsa, that's nerede sizin beceri ve yeteneklerine gerçek meydan okuma. Close Combat - Last Stand Arnhem uses the latest advanced engine Close Combat. Close Combat - Son Arnhem en gelişmiş motor Close Combat kullanır Stand. In Close Combat - Last Stand Arnhem you as allies will participate in the largest air operation Operation Market Garden. Close Combat - Last müttefiklerinin en büyük hava operasyonu Operation Market Garden katılacak olarak Arnhem sen kalk. Or, on the German side you have to organize the defense and not give Syuznikam seize the bridge Arnhem. Veya, ve savunma organize etmek Syuznikam köprü Arnhem ele vermek değil Alman tarafında.

System requirements: Sistem gereksinimleri:
- System: Windows XP/Vista/7 - Sistem: Windows XP/Vista/7
- Processor: Intel Pentium 4@1.5 GHz / AMD Athlon XP 1500 - İşlemci: Intel Pentium 4@1.5 GHz / AMD Athlon XP 1500
- Memory: 1 GB - Bellek: 1 GB
- Video card: nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 128 MB - Ekran kartı: nVidia GeForce 6600 / ATI Radeon X1300 128 MB
- Soundcard: DirectX Compatible Soundcard - Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı
- Hard disk: 1 gb - Sabit disk: 1 gb

Installation: Kurulum:
1. 1. Mount an image in DAEMON Tools or Alcohol. Mount Daemon Tools veya Alcohol bir görüntü.
2. 2. Install the game. Install oyunu. When will ask for the serial number, type what you want, but do not leave the field pustymiy. Zaman seri numarasını yazın ne istediğinizi, ama soracaktır alan pustymiy bırakmayın.
3. 3. Play! Play!

http://pi90.com/2384
http://pi90.com/2385
http://pi90.com/2386
http://pi90.com/2387
http://pi90.com/2388
http://pi90.com/2389
http://pi90.com/2390
http://pi90.com/2391

Film Ara, Film İzle

Etiketler

Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu programının en son versiyonunu ve Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Close Combat Last Stand Arnhem Bilgisayar PC Oyunu'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.