FixCleaner 2.0.3959.586

FixCleaner 2.0.3959.586

FixCleaner 2.0.3959.586 | 5.04 MB

FixCleaner hataları kaldırmak ve ev bilgisayarları performansını artırmak tasarlanmış gelişmiş bir bilgisayar programıdır. Sistem performansı bir sürü tarafından belirlenir. Bu FixCleaner çok işlevli yetenekleri ile üretilmiştir budur. FixCleaner içinde gelişmiş sistem temizleyici Eğer kayıp PC performansı yeniden elde etmek veri karmaşasını kaldırmak ve başlangıç hızını artırma ihtiyacı hayati araçları birleştirir.

PC Optimizer
Optimize kolay push-buton kontrol sistem. Başlangıç programlarını yönetme ve kolaylıkla hataları ortadan kaldırır.

Daha iyi Browser
Koşmak kolay güvenli Web tarama performansı ve hızı en üst düzeye çıkarmak şablonları kullanmak.

Silmek Önemsiz Dosyaları
ararlar ve boş alan ve yavaşlama önlemek bilgisayarınızın belleğinde gereksiz yığın veri kaldırın.

Özel Verileri Kaldır
Kaldırmak aktivite, geçici dosyaları ve kimlik hırsızlığı ya da saldırılara olabilir Web geçmişleri kaydeder.

Microsoft güncellemeleri
Şimdi kolay bir konsol MS güncellemeleri yönetebilirsiniz. sistem çöker ve Kötü Amaçlı Yazılımları Bilgisayarınızı koruyun.

Java güncellemelerini
Güncelleme Java ve diğer web doğru şekilde uygulamalar. güncellemeler, gelin tıklayın ve gidin görün.

Neden FixCleaner kullanılır?
FixCleaner kullanarak bilgisayar yavaşlamaya neden olan sistem performans kaybı durdurmak sağlar. Dahası, entegre özellikleri tek bir tıklama ile kaybolan fonksiyonları yüzlerce kazanmak, aslında süreci tersine sağlar.

FixCleaner arkasındaki fikir, iki dakika veya daha kısa sürede, teşhis edebilir ve verimli bir şekilde sistem sorunları ve sistem slowdownsall çok sayıda onarım, etkili ve hızlı bir program sunmaktır!

Kolay Error Repair:
Demektir kapsamlı tanı. FixCleaner's tarama rejimi bir tıklamayla program çöküyor, rutin hata uyarıları ve hatta PC donuyor dahil, ortak PC sorunların köklerini bulmak için sanayi son değerlendirme teknoloji istihdam ile çok kolay.

Sistem Optimizasyon:
Durdurma performans kaçakları çözümün sadece yarısıdır. , Internet Settings ayarlamak FixCleaner on-board optimizasyon araçlarını kullanmak gibi-yeni durumuna TCP / IP kontrol yönetmek ve hatta şablonları kolay kullanımı ile bellek kullanımı, tüm ayarlamak bilgisayarınıza yüklemek için.

PC üzerinden kontrol:
Kontrol altında bilgisayarınızda tutun. FixCleaner ya da çok uğraşmak karmaşık veya gizli edildi arka plan işlevlerine kolay erişim sağlar. güvenli bir şekilde ve başlangıç uygulamalarını yönetmek için Internet Explorer'da Active-X nesneleri kontrol etmek için kullanın. Gerçek Dünya Koruma:

Kapsamlı bir koruma yerini ve kimlik hırsızlığı ya da saldırılara verebilecek hassas verilerin çıkarılması bağlıdır. FixCleaner gizlilik tarama ile, izole ve gizli günümüzün en çok kullanılan uygulamaların tüm, tarih ve Geçici Dosyalar günlükleri silerek temizleyin.

On-Demand Güncellemeleri:
kadar bir sistem olması-to-date ve aşağı hataları tutmak için sıkı güvenlik tutmak doğru çalışan programları, tutmak için en iyi yoldur. FixCleaner güncelleme yöneticisi aracı sayesinde, Microsoft Güncelleştirmeler, Java Güncelleştirmeler, Adobe güncellemeleri ve daha fazlasını kontrol alabilir.

Yedekleme ve Destek:
FixCleaner Eğer tüm sistemi korumak için gerekli temel koruma sağlar. , Kayıt anlık görüntülerini almak ve entegre sistemi kullanmak için tüm pencereleri setupon talep korumak için geri ne zaman beklenmedik sorun grevler korumak ve otomatik yedekleme kullanın.

Etiketler

FixCleaner 2.0.3959.586 programının en son versiyonunu ve FixCleaner 2.0.3959.586 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra FixCleaner 2.0.3959.586 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. FixCleaner 2.0.3959.586 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz FixCleaner 2.0.3959.586 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana FixCleaner 2.0.3959.586'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.