Onurlu Bir Adam – Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip

Carl Brashear hayallerinin önüne geçen her şeyi alt eder. Kentucky’li bir çiftçinin oğlu olan Carl, daha iyi olacağına inandığı bir hayat için evini terkeder. Babası ona hep ‘Asla vazgeçme… en iyisi ol’ demiştir ve Carl bu sözleri kalbine yerleştirir.Deniz kuvvetlerine katıldıktan sonra Carl 2 yılını Dalış Okulu’na katılmak için mektuplar yazmakla geçirir. Carl’ın eğitim çavuşu Billy Sunday, ne Carl’ı ne de onun bitmek tükenmek bilmeyen tutkularını istemektedir. Usta Şef Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olarak anılan Sunday, dalgıçlıktaki başarısının yanısıra sorun çıkarıcı özelliğiyle de tanınmaktadır. Carl’ın önüne bir set gibi çıkan Sunday’in istediği Carl’ın vazgeçmesidir.

Fakat Carl’ın aklında başka düşünceler vardır. Amacı bellidir ve kararlılığı kesindir. Bir Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olma hayalinin önünde kimse duramayacaktır.Carl sakatlandıktan yıllar sonra o ve Sunday beklenmedik bir biçimde bir araya gelirler. Sisteme hiç bir zaman karşı gelmemiş olan çavuş Carl’a Deniz Kuvvetleri bürokrasisini yenmesi, bir bacağını kaybetmenin eksikliğini üzerinden atması ve orduda bir tarih yazması için yardım eder. Emekli olduğunda Carl, Deniz Kuvvetleri’ndeki en yüksek rütbeyi, Usta Dalgıç ve Şef Dalgıç ünvanına sahip olmayı başarır. Film 1950 ve 60′lı yıllarda Deniz Kuvvetleri’nde tehlikeli dalışlar yapan Carl Brashear’ın gerçek yaşam hikayesini anlatıyor.

a9b55ba5 Onurlu Bir Adam   Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip indir yükle download

Download

http://pi90.com/4916
http://pi90.com/4917
http://pi90.com/4918

Film Ara, Film İzle

Etiketler

Onurlu Bir Adam – Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip programının en son versiyonunu ve Onurlu Bir Adam – Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Onurlu Bir Adam – Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Onurlu Bir Adam – Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Onurlu Bir Adam – Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Onurlu Bir Adam – Men Of Honor 2000 (Türkçe Dublaj) DVDRip'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.