Esnek Klavye Tasarımı ile Sizler için Blackberry 9800 İnceledik

Akıllı Blackberry (RIM tarafından üretilen), popüler, aslında edildi ABD segmentinde form büyük bir çok. Fiili, Blackberry iş bir hala eskisi gibi, akıllı telefon olan iş standardı haline bir bilgi güvenliği yüksek talep ile birçok şirket. ABD"de Mükemmel bir duygu, şirketin aktif fazla değildi orada veya başka piyasalar, diğer gitmek hiç acele oldu da. Avrupa"da, Blackberry, sadece son zamanlarda Rusya"da popülerlik kazanmaya başladı, resmi aparat önce ortaya çıktı, sadece bir yıl. Şimdi hattının Blackberry tüm Beeline operatör ağı temsil da, hiçbir aparat ile resmi sorunlar.2007 yılında iPhone çıkması hemen hemen tüm şirketler de değiştirmek zorunda kaldık, bir cep telefonu fikrini değiştirdi. Elma, ABD pazarında Motorola devirip RIM ile rekabet başladı. Sonra, Android muzaffer yürüyüşü (ilk etapta yine - ABD pazarı) bekledi, dokunmatik multimedya cep telefonları hızla popülerlik kazandı. Böğürtlen, (daha az ölçüde T-Mobile) operatör Verizon tarafından tahrikli liderliği kaybetti, iş segmentinde sadece kalır. şirket için çıkış Amerikalı olarak diğer pazarlarda genişleme, gelişmiş değil bu, başlamaktır.
Kurumsal Satış Blackberry, ama oldukça yüksek düzeyde (markalar diğer karşılaştırıldığında) kalır önde-smartphone kadar Android içinde perakende ve iPhone özellikleri ve çekicilik segmenti üzerinde. Keşke segment kurumsal ve konuşmayı biz, daha sonra cihaz olarak orada bir böyle olan en basit en popüler BlackBerry Curve 8520 - en iyi durumda Curve 8900 , ancak daha pahalı modellerde. çalışanlar için kendi güvenli oldukça bunlar da e-posta ve böylece, verilerle çalışmak düzey güvenlik istenen satın almak ve kârsız.


Hat tamamen dokunmatik akıllı telefon BlackBerry Storm ve başarılı olmadı şirket daha tanıdık bir çözüm aramaya başladı olduğunu. Böylece şirketin geleneksel donanım QWERTY klavye Blackberry Meşalesi 9800 dokunmatik ekranlı akıllı telefon vardı. Piyasada bu tür cihazları, bu cihaz ilginç (water Palm Pre eser satış düşünmüyoruz) yok. Meşale - bir amiral gemisi, en Blackberry özellikleri arasında, en yüksek fiyat ile enteresan. Gerçek, ilgi özellikleri, onlar kadar yüksek değil diğer şirketlerin amiral ile karşılaştırıldığında, kendi çizgi içinde.
Özellikleri Blackberry 9800 Meşale:
Ağ : GSM 850/900/1800/1900 HSDPA 850/900/1900/2100
Ekran: TFT 3,2 "dokunmatik, kapasitif duyarlı, izin 480h360 piksel, 16 milyon renk
Kamera: 5 megapiksel, otofokus, video 640x480 30 fps, LED flaş
Bellek: 4 GB dahili, microSD bellek kartı desteği
Işlemci: 624 MHz
Bağlantı: Bluetooth, USB
Dahili GPS
3,5 mm kulaklık jakı
Batarya: 1300 mAh
Çalışma süresi konuşma - en fazla 5,5 saat
Bekleme modunda saatleri - en fazla 432 saat
Wi-Fi resmi cihazların eksik
Blackberry Internet Service (390 ovalayın . içinde ay)
Boyutu: 111x62x14, 6 mm
Ağırlık: 161 g
Fiyatı: Beeline Şubat 9990 ruble
pazar, Apple iPhone gibi akıllı değilse Android, Nokia işlemci ve 3D hızlandırıcıları, kayıt HD-video ve böylece, Torch özelliklerini modern düşünülebilir üzerinde gigahertz ayarlar. Ama sonra soru başka bir şekilde ortaya çıkar: Blackberry - benim küçük niş oynadı sadece iş ünitesi. Hem iş hem de kurumsal müşterilere, HD-video, iyi bir kamera, aletler gibi ek özellikler için, vb gibi gerekli değildir.
 
Ama benzersiz özellik Blackberry kalır: elverişli bir QWERTY klavye, Blackberry Internet Service (BIS), maksimum e-posta işlevselliği ve bilginin korunması iletilen . Bu daralma ve kullanıcılar seyirci olsa Blackberry, ne aşk. QWERTY klavye - it"s şey çok haklı ve olmaktan gurur RIM"in. kolaylık sağlamak için bu ismi marka, piyasa iyi olduğunu da. Bu Storm neden başarısız sensör cihazı.     
Tasarım ve Ergonomi
Meşale - Şirketin ilk kaydırıcı, Blackberry önce QWERTY monoblok ağırlıklı uzmanım. Birim oldukça geniş ve ince değil büyük, ama cihaz hiçbir metal olmasına rağmen, vücut malzemeler hoş, el uyar. Mutlu oluklu lastik pil kapağı, her iki yarısı bir dengeli ağırlık. Ancak konut görece küçük bir ekran boyutu tüm plastik aparat Meşale çok ağır için ve orantısız bir şekilde de bir parçasıdır. Eğer dikkatlice satın almadan önce Kısacası, bu konuda, tüm bireysel, makine bakmak.Yapım kalitesi plastik ve çok iyi, hatta mükemmel, hareketli parçalar varlığına rağmen, monolitik bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Renk çözümleri - iki siyah ve beyaz, hem renkli, ama iyi bakmak Rusya daha siyah arzı yaklaşık% 85, beyaz renk ancak şimdi geliyor. Ön panel Anahat - krom plastik, bu görünüm yeniler. yakınlık sensörü - üst mekanik anahtarları bir dizi (ve optik joystick) için geleneksel Blackberry - ekran altında. Işık sensörü, hiçbir araç için ön kamera.


üst sonunda iki buton vardır - ses ayarı ve kamera başlatmak - sağda mikro-USB konnektör - solda kilit ve sessiz düğmeleri. Son tuşa onu herhangi bir uygulama asmak basarak, programlanmıştır. Ve ayrı bir düğme sesle kontrol, küçük bir eksi iş birimi budur. Ayrıca, sağ - 3,5 mm kulaklık çıkışı. Cepte ekli fiş, aynı zamanda bir eksi olduğunu açı bağlantı bulmak zorunda, inanılmaz derecede sinir bozucudur.


 
Arka yüzey, dediğim gibi, oluklu, lastik, el cihaz çok güzel. Hemen otofokus ve flaşlı 5 megapiksel kamera yerleştirdi. Panel, ama hemen hemen hiç tepki var, tamamen kaldırılır ve adlandırılmış olamaz dökün. micro-SD hot-swap hafıza kartları için bir slot - başlık altında. Ve 1300 mA * h pil


Ekran
Meşale - bir donanım klavye ile ilk dokunmatik ekranlı BlackBerry akıllı telefon, ama kesin konuşmak gerekirse, bir analog modeli Storm 2 (boyutu dahil). Ekran çağdaş standartlarda, sadece 3.2 inç küçük. TFT - İzin da maksimum 480h360 puan, teknolojidir. Ancak, resmi iyi görünüyor, hemen hemen hiçbir pikselleşme dile getirdi. Görüş açıları küçük, görüntü güçlü bir eğim ile soluyor. Genel olarak, iPhone, Android ve Symbian ^ 3 görüntüleme Blackberry kesinlikle karşılaştırma tüm akıllı telefonların amiral gemisi, fakat onların görevlerini hiçbir şikayetleri de öne çıkmaktadır.
otomatik ekran döndürme için bir ivme telefonun yönüne göre var. Ekran tamamen bu sorun değildir multi-touch (galeri, tarayıcı, metin girişi) destekler, çizilmeye dayanıklı fiberglas tarafından korunmaktadır. tek bir tıklamayla dillerde Anahtarlama, sanal düğmeleri büyük ve rahat, ben herhangi bir şikayet var, iPhone ile kalıcı bir iş sonra bile vardır. uygulanan klavye Symbian ^ 3 açıkça daha iyi akıllı olduğunu. Bu hoş değildi - düğme son karakteri silmek düğmesinin altında edebi birim doğrudan mesaj göndermek için, mesajları sık sık, sen bağımlılık gereken bitmemiş gitti.


Klavye
Özellikle Blackberry Meşale tamamen düzeni ve diğer Blackberry ve Ruslaştırma özdeş, Bold 9700, Curve 8900 ve benzeri QWERTY klavye. Var hiçbir şey değişmedi, hala hiçbir şey için değil, kolaylık açısından, şirketin tasarım ve uygulama gurur olduğunu idealdir. yumuşak hissedilir bir ilerleme ile Button, konfor, yumuşak ve düzgün aydınlatma için uygun tarafta içbükey. Sayı tuşları 35, 4 düğme Nokia E72, diyelim ki, daha küçüktür, bu nedenle Rus harfleri olmayan tüm tırmandı.


Çift düğme 5, ek bir kayıt C, N, W, Z, E, gibi dönemlere ve virgül vardır. Tam olarak değil optimal bir dizi çözüm localisation Nokia konu çok daha iyidir, ek bir durumda sadece bir katı olduğuna işaret vardır. Eksi orada klavyeye iddiaların Ruslaştırma, bu, çok rahat sonra memnun olacağım o metin yazdırmak için alışmak.
Navigasyon ünitesi de tam diğer Blackberry kopyalama, aynı zamanda bir duyu eleman kaydırma listeleri, iyi bir duyarlılığa sahip optik joystick var. Tam denetim elemanları, modern dokunmatik telefonu eksik ama Meşalesi bu dezavantajı.
QWERTY klavye hakkında My remark değişmeden kalır. gelişmiş bir kapasitif ekranları donanım tuşları gerekli değildir ile sık sık sanal ekran tamamen ve donanım yerine düzen, her zaman tüm diller için dolu. Böylece çok donanım düğmelerini alışık yalnızca bugün klaviaturniki maliyetleri seçer, ancak o - fenomen sürükleniyor.
Pil
Standart batarya oldukça standart 1300 mAh, bir kapasitesi vardır. Gerçek hayatta makine iyi telefon 5.6 saatten fazla tutabilir konuşma süresi üreticisi (3G), en fazla 336 saat bekleme süresi, göre, gelen e-postaların sıklığına bağlı olarak, yanıtları için yaklaşık 2-3 gün canlı Bu ve diğer işlevleri kullanabilirsiniz. Rakamlar sık sık bir kişinin seçiminde önemli bir nokta olabilir telefonda konuşma için tüm ama Android csmatfony iki katı aşan bir rekor değildi.
Iletişim, hafıza, navigasyon
Iletişim yetenekleri Blackberry, hiçbir şey şaşırtıyor araçlar için standart olarak bulunuyor. Konnektörleri mevcut mikro-USB bağlantı kablosu ve şarj cihazı, 3,5 mm kulaklık girişi vardır. Standart USB - 2.0 desteği de mevcut USB Drive olduğu gibi, Blackberry Desktop Manager ile senkronize sadece şarj. hafıza kartı olarak görülüyor zaman USB Drive biçimine bağlı ve dahili flaş bellek (yaklaşık 4 GB) ve aktarım hızı 3,5 Mbps"ye kadar ulaşır.


Daha öncede söylediğim gibi, flash bellek hacmi 4 GB, bu, biraz ama iş birimi için yeterlidir. RAM - bu parametreler göre 512 MB, aynı ROM, Torch oldukça iyi. Işlemci şikayet etmiyorum bu bölümünde çalışma hızını etkilemez Blackberry OS düşük frekans için optimize MHz güncel gerçekleri minimum 624 frekans, ama vardır. Ve eğer unoptimized Android Blackberry durumunda, Nvidia"nın çift çekirdekli işlemciler bile yavaşlatmak için yönetir (evet, ve IOS, Symbian ^ 3 cihazlar) böyle değildir.  
Bluetooth üzerinden veri aktarımı hızı 130 kb / s (Bluetooth 2.1) geliyor. 2 dakika, artık ayarlar - diğer cihazların bazı ayar bir zaman yoktur. Bluetooth kusursuz, dosya ve veri iletilir işleri (onların korunması ve keşif soru - başka bir konudur), Jabra ve Motorola kulaklıklarla da sorun değil.


Ben pazar için cihaz onaylı tarif yana, ardından Wi-Fi eksikliği söz. O, kilitli işlevleri EDGE/3G kullanır sınırsız BlackBerry Internet Service atanır. Değil, en yüksek hızda bir alternatif, tabii ki, ama posta için, zaman zaman web tarama oldukça yeterlidir.
TV-Out, smartphone üzerinde HDMI bağlantısı yok, bu iş biriminin miras değil.
Orada yerleşik bir GPS modülü, hem de uygulama Blackberry Maps gibi. Ikincisi yeteri kadar basit, orada bir arama, rotalar, ama haritalar modern bakmıyorum POI, kopyalama yerleri, ve benzeri, herhangi bir ev numarası, hayır özetliyor, genel, alt karşıtları da.  
Bagaj
Bagaj amiral gemisi künyesinde (yine de, Blackberry hakkında sadece konuşmak değilse). Modül 5 megapiksel otofokus varsa, kullanmak CMOS sensörü, maksimum görüntü çözünürlüğü 2592x1944 piksel, açıklık oranı 1:2.8, odak uzaklığı 5,4 olduğunu. objektif yanında beş metre mesafe için yeterli bir LED flaşı vardır. Vizör, biz iyi bir düzeyde de aynı atalet vardır.
Arayüzü seçenekleri en azından bize bir fotoğraf çözüm net değil önce, çok basittir.
Görüntü kalitesi Meşalesi bir 3 megapiksel kamera ile diğer tüm Blackberry ile karşılaştırıldığında bir atılım yaptı, iyi. Ancak, örnekler kendileri bakmak.

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой


Orijinal resim
Video VGA çözünürlüğü (640x480 piksel) kaydedilir, ses kaydı kötü değildir, ama kesinlikle modern cihazlar ve HD-video ile karşılaştırılabilir değildir.
Arayüzü, yazılım, bir dizi
Meşale 9800 son Blackberry OS 6.0 üzerinde çalışan, doğal olarak aynı olmayan dokunmatik versiyonu Bold 9700 ve benzerlerinden farklıdır. Kabuk çok daha sempatik hale geldi, "parlak", öyle diyebilirsiniz eğer. Okunaklı menü simgeleri, masaüstü öğeleri, uygulamalar memnun olsa da, sen ve menüler, ayarları seviyelerinde gitmek eğer öyleyse, biz yine çok sıradan görünümlü performans, neredeyse iki-renkli unsurlar düğmelerini görebilirsiniz. Bazı yönlerden bu, ve menü Symbian önceki benzer etkilere ve burada şimdiye kadar iPhone veya Android render.
Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой
böğürtlen ile tuşları tutarak - Multitasking, bunlar arasında geçiş, (ben bir limit bulamadı) uygulamalarının bir çok açık tutabilir dolu. Aynı anahtar bağlamsal menü seçenekleri tüm açılır. Genel olarak. çileci görünüşüne dikkat etmezseniz - Yönetim Blackberry ilk denemede sorunlara neden olmaz, her şey oldukça önemli şey doğal.  

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой


Bir Meşalesi, Desktop, yönetim çok benzer Android smartphone. Böylece, hızlı / Bluetooth kapalı, çalar saat gibi iletişim bağlantı ayarlarını açabilirsiniz üstüne bir durum çubuğu var. Ayrıca, bir saat, tarih, pil ve aktif bağlantılarını görebilirsiniz, bir ses profili seçebilir ve cihaz aramaya başlar. Tüm kontrol oldukça kolay ve rahattır.

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой


etiketlerle hattı çekilmesi, ana menüye erişim açabilir, birkaç kategoriye ayrılmıştır: Sık. Multimedya, uygulamaların tam listesini ve sık kullanılan, indirilebilir. Kaydırma yatay genel listede kategoriler arasında - dikey, ayrıca kinetik kaydırma vardır. Menü yeni klasörler de oluşturabilirsiniz zevkinize (uzun tutma puan), sipariş edilebilir herşey yolunda demektir.  

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой


Bu arada, Blackberry OS aletler gibi değil, ekran sadece dört uygulamalara hızlı erişim, ana menünün ilk seviye görüntüleyebilirsiniz.
uygulamalar sosyal ağların resmi müşterilerine kaydedilmiştir ki, Twitter ve Facebook, My Space, iyi bir işarettir. Örneğin, Symbian ^ 3 için, bu uygulamaların henüz görünürde yoktur. anlatmayacağız Telefon arayüzü, SMS mesajlaşma, takvim, her şey standart olduğu için, ekran görüyorum.

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой


görüntüleme ofis belgeleri için Meşale 9800 önceden yüklenmiş yazılım olarak Belge, ama (word, excel) gitmek için kötü şans - hiçbir düzenleme yetenekleri. iş akıllı telefon için ve maddi eksikliği oldukça anlaşılmaz son derece multimedya cihazlarında düzenleme belgelerin eksikliği görüşlü arkadaşları iddia ediyor. Prim-sürümünü satın almak gerek düzenlemek için.   
Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой 
Multimedya özellikleri güzel meşale olan, radyo eksik olmasına rağmen, iyi bir video oynatıcı (destekleyen oynatma Avi, codec DivX, XviD, vb), MP3 çalar var.
Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой
 Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Müzik çalar görüntüler albüm kapakları oldukça sezgisel ve basit bir arayüz olarak, EQ (12 seçenek!), İki temalar, rasgele çalma ve tekrar, standart sıralama vardır. Ses kalitesi de kelimesi ile tarif edilebilir "iyi." iPhone ya da Nokia akıllı telefonlar düzeyi için, çok uzakta ama tüm modern Android düzeyinde.

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой


görüntüleri tüm diğer modern akıllı, minyatür ızgara uygulanması benzer Galerisi, daha sonra tamamen, multi-touch zoom, başlığa göre arama için uygulanan form, slayt gösterisi iki kez. Oldukça yaygın işlevselliği.
Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой
ve henüz çok yönetmek için kolay - ilginç şeyler ki mükemmel yapılmış oyun BrickBreaker, Arkanoid, ve optik joystick varlığını unutmayın. Ayrıca harfler önerilen sizi kelimeler yapmak bir oyun Word Modu vardır.

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой
 Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Böğürtlen Internet Service
Fi-Unutmayın Wi off dedi resmen ne zaman döndü Rusya"da satılan modellerde? Bu daha çok şey var nedeniyle şifreleme algoritmaları, bu yüzden. Onun EDGE telafi BIS, sınırsız internet erişimi-posta yoluyla e, 3G,. Servisi (Beeline ağında aylık maliyeti 390 ruble hatırlamak o Blackberry 9800 Meşale ağ bir ile sadece şu anda satılan ve Beeline çalışmıyor diğer operatörleri kartlar SIM ). BIS maliyeti az, bu ve operatörün, teklif çok iyi bir hizmet olduğu zaman bu satın herhangi bir akıllı tavsiye Blackberry yüksek. satın almaya değer bir Blackberry hiç bir şey Çünkü - BIS oldu aslında. avantaj onların görmek önemlisi en önemlisi - böğürtlen akıllı hizmetler bağlı olan e-posta üzerinde Blackberry özellikler sadece cihazları bu, iş ve multimedya son var mı yok yönetilen olarak biz zaten.
 Bu yüzden, Smartphone Blackberry teknolojiye sahip olan E-posta, anlık mektup dağıtımı, sırasıyla, bu mümkün ve hemen yanıt itin. Kurumsal kullanıcılar için işletmeler, diyelim ki, ihtiyaçları ve uzaktan erişim için ekibine akıllı bağlantı için kendi sunucusu kurmak için bir Blackberry Enterprise Server, var. böyle bir sunucu birkaç yüz bin ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bulunmaktadır. Ama bireyler için sık sık masaüstü PC uzak çalışmak durumunda, posta ile çalışmak önemlidir, sizin için Smartphone Blackberry çok kullanışlı olacaktır.
Posta arayüzü yaygındır, tam yatırımlar tarafından desteklenen, fonksiyonel, ekler (ama görmek için gitmek Office dosyalarını düzenlemek değil bir uygulama Belgeler var) normal yollarla görüntülenebilir, kaydedilebilir. Paylaşılan bir klasörü görüntüler ileti üstbilgisi, mesaj vücuttan ilk kelimeler varsa ekleri varlığı görüntülenir.

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой

Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой Обзор Blackberry Torch 9800: смартфон с очень удобной клавиатурой


Birden çok e-posta hesapları olabilir, hem ayrı ayrı çalışabilir ve bir liste (çok elverişli değil ve mantıklı, en iyi bireysel) içinde, mesajları, kopyalama ve iletme mesajı, adres defteri ve benzeri aracılığıyla bir arama var. İstemci tüm gözler için, herhangi bir şikayet vardır yeterli tüm olanaklarını düşünün. Ancak, diğer ve tüm Blackberry birincil işlevi olamazdı.   
Görüş Posta. Ru
Meşale 9800 - maksimum kapasitesi ile mükemmel bir çözüm, eğer akıllı Blackberry hattı bahsediyoruz. Bunların arasında gerçekten sadece Meşalesi son derece işlevsel yollar vardır. Ama etrafına bakmak gerekirse, daha çeşitli, daha iyi ekranlar, gigahertz işlemci ve dahili bellek gigabyte teklif Android akıllı bir sürü yanı sıra, Apple iPhone, görürsünüz. Ve o zaman seçimi, kişisel bir tercih meselesi bir sorudur.
Için bir smartphone ihtiyaç Ne amaçla? Sık sık, müzik dinleme, gitmek klipleri, film izlemek, oyun oynamak, ya da başka bir ateş? Kesinlikle bir Blackberry değil. Ama iş kullanım alışkanlıklarına (maksimum işlevsellik-posta, güvenli yazışma için veri şifreleme Push sık konuşmalar, rahat klavye) sadece gelirse - burada Blackberry hiçbir rekabet vardır de. Ama Girişte söylediğim her şeyi. kendi için, kurumsal seyirci, Blackberry akıllı telefonlar iyi, ancak rekabet için bu hepsi bir arada multimedya amiral, onlar değil. Evet, ve genel olarak, olmamalıdır.

Sonraki soru - ne kadar posta kullanılabilirlik değerlendiriyorsunuz? Meşale, 30 bin ruble çok ucuz. Ama 10 bin ruble ucuza tarafından diğer BlackBerry Curve amiral gemisi hat. ucuz Blackberry haklı basit arayüzünde, plastik kasa ve ancak, Wi-Fi kilitli üst düzey cihaz önemli eksiklikleri olduğunu.
Evet, başka bir Blackberry - kesinlikle resmin. "Iş" görüntü, size sokakta karşılaşma olasılığınız konum ve son derece nadir pahalı, nemassovye makineleri bir tür. Ben aynı Avrupa ya da oldukça rekabetçi fiyatlar yoluyla dağıtılan ABD Blackberry, çünkü Rusya bahsediyorum. Gerçek, ABD"nin tam iPhone 4 aynıdır Torch, söz değil, amiral gemisi Bold 9700 şeyler çok değil, hatta geçmiş, ama ucuz Blackberry Curve bir dizi dağıtılır. Bu emniyet, BIS ve mükemmel e-posta her zamanki standartlara da tipik Blackberry - Curve doğrultusunda olması. Ve amiral gemisi Meşalesi için 30.000 ruble (199 $ ağır bir sözleşme ile) daha haklı aynı Curve daha 8520 için (sözleşme ile ücretsiz ABD"de) biraz fazla 10 bin ruble vermek.
Durum ne olursa olsun, rakip kullanmak smartphone Blackberry oldukça farklı desen ve cihazları geleneksel klaviaturnik dokunmatik telefonlar ile karşılaştırıldığında olamaz yok. Eğer mümkün olduğu kadar rahat iseniz, posta ile hem de dokunmatik yerine fiziksel düğmelerini kullanarak alışık çalışmak önemlidir, tat Meşalesi 9800 değerdir. rahatlığı ile özdeşleşmiştir alışılmadık OS neizbitogo görünüm ve firma klavye, iletişim uğruna en azından.

Film Ara, Film İzle
Esnek Klavye Tasarımı ile Sizler için Blackberry 9800 İnceledik programının en son versiyonunu ve Esnek Klavye Tasarımı ile Sizler için Blackberry 9800 İnceledik programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Esnek Klavye Tasarımı ile Sizler için Blackberry 9800 İnceledik ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Esnek Klavye Tasarımı ile Sizler için Blackberry 9800 İnceledik tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Esnek Klavye Tasarımı ile Sizler için Blackberry 9800 İnceledik türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Esnek Klavye Tasarımı ile Sizler için Blackberry 9800 İnceledik'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik4guvenlik1guvenlik5guvenlik4guvenlik2

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.