Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı

Bitsmith Yazılımı Kişisel Knowbase 3.2.1 | 2 Mb
Kişisel Knowbase anahtar kelimeler kullanarak serbest form bilgilerini düzenlemek için bir programdır. Inşa tüm notları, mesajları ve fikirler kişisel bir bilgi tabanı. Mağaza ve dizin seçtiğiniz anahtar kelimeler kullanarak kolayca alınabilmeleri için tek bir yerden bilgi. Eki böylece aynı anahtar kelime kümesi kullanarak herhangi bir bilgisayarlı bilgi erişebilir, notlarınızı bile ortakları disk dosyaları ve internet adresleri bulunuyor.


* Azaltın kağıt dağınıklığı.
küçük metin dosyaları birleştirerek tasarruf * sabit disk alanı.
* Topla ilgili bilgileri bir araya.
* Kolayca bilgi bulabilirsiniz.
* Şifreleri ile özel bilgilerinizi koruyun.
* Çapraz başvuru hypertext linkleri ile notlarınızı.
Neden anahtar?

Kişisel Knowbase Benzersiz Bir Serbest form Not Organizatör kullanarak anahtar kelimeler var.

Bu düzenleme araştırma notları, e-posta arşiv, borç defteri dosyaları, ve daha fazlası için mükemmel bir yazılımdır. Dizinin notlar, mesajlar ve fikirleri hızlı erişim için anahtar kelimeler kullanarak.

* Temizlik, sezgisel arayüzü
* Sayısını veya boyutunu notlar üzerinde sınırlama yok
* Hayır yönetilemez veri ağaçlar
Seçtiğiniz anahtar kelimeler * İçindekiler
* Şifre özel bilgilerin korunması
bir USB sürücü sizinle * Taşınır

Anahtar kelimelerle Endeksleme diğer serbest form veritabanı yazılımından ayrı Kişisel Knowbase ayarlar. bunu senin bulamıyorsanız size bilgi deposu nasıl kolayca fark etmez, unutmayın.

sadece dizgi arar sağlar Yazılım yeterli değildir. annelik herhangi bir değişiklik üzerinde bile tam metin arama el gibi büyük bir teklif bulamazsa olacak sallayan beşik kuralları dünya. Ve daha büyük veritabanları ile, aramalar genellikle birçok alakasız sonuçlar bulabilirsiniz. Anahtar kelimeleri kullanarak, sizin dernek tarafından kolayca bilgiler bulabilirsiniz.

kategoriler halinde notları sınıflandırır Yazılım yeterli değildir. milli parklar hakkında kitaplar üzerinde bir notu Kitaplar kategorisi veya Seyahat kategorisi altında gider mi? Her iki sorunun yanıtı olduğunu! istediğiniz kadar kullanarak anahtar kelimeler, sizi çok anahtar kelime ile referans notlarınızı geçebilir.

Film Ara, Film İzle
Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı indir


Etiketler

Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı programının en son versiyonunu ve Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Bitsmith Software Personal Knowbase 3.2.1 Düzenleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.