Extra Fatura V 1.0 1.0

Extra Fatura V 1.0 1.0

Windows 95/98/Me/NT/2000/XP - Türkçe
EXTRA FATURA V 1.0 programı ile Fatura hareketlerinizi, ırsaliye hareketlerinizi, Stok hareketlerinizi, Cari hareketlerinizi, Kasa hareketlerinizi, Banka hareketlerinizi hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.Fatura işlemleri esnasında stok hareketleri, cari hareketleri ve kasa hareketleri otomatik olarak yapılır. E?er ilgili fatura için önceden irsaliye kaydı yapılmışda ilgili irsaliye kaydı seçilerek fatura işlemi hızlı bir şekilde tamamlanmış olur. Ayrıca işlem yapmaya gerek kalmaz.Stok Giriş, Çıkış işlemlerinizi BARKOD OKUYUCU yardımı ile hızlı bir şekilde yapabilir, Stok Giriş - Çıkış Hareket Raporlarını detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.MARKA - GRUP - SINIF tanımlaması yapılarak stok kayıt işlemi sırasında ürün gruplandırması yapabilirsiniz. Gruplandırma ile hızlı bir şekilde Stok Giriş - Çıkış işlemlerinizi yapabilir ve belirlemiş oldu?unuz Gruplara göre stok raporlarını alabilirsiniz. 3 adet ALIş FıYATI, 3 adet SATIş FıYATI belirleyebilir ve Stok Giriş - Çıkış ışlemleriniz sırasında istedi?iniz 3 fiyattan herhangi birisini kullanabilirsiniz.MıNıMUM ADET oranı stok kalan adetleri için elinizde olması gereken en az adettir. Stok Çıkış işlemleriniz sırasında stok kalan adedi Minimum Adet altına düşerse OTOMATıK UYARI alırsınız.**Bilgisayar, GSM, Elektronik Marketler ve Ürün Seri Numarası ile Stok Giriş - Çıkış işlemi yapan tüm firmalar ÜRÜN SERı NUMARASI ile Stok Giriş - Çıkış işlemleri yapabilir ve Ürün Seri Numarası sorgulaması ile Seri No kontrolü yapabilirsiniz. Ürün seri numarasını BARKOD OKUYUCU yardımı ile kolaylıkla girebilirsiniz. Program ayarlar menüsünden

Film Ara, Film İzle
Extra Fatura V 1.0 1.0 indir


Etiketler

Extra Fatura V 1.0 1.0 programının en son versiyonunu ve Extra Fatura V 1.0 1.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Extra Fatura V 1.0 1.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Extra Fatura V 1.0 1.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Extra Fatura V 1.0 1.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Extra Fatura V 1.0 1.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik4guvenlik2guvenlik6guvenlik4guvenlik3

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.