Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı

Privacy Eraser Pro v8.70 Portable | 2.5 MB
Privacy Eraser Pro kalıcı İnternet ve geçmiş bilgisayar faaliyetlerinin geçmişi silebilirsiniz. Neden geçmişini silmek gerekiyor? Belki ne yaptın hakkında Windows ve diğer yazılım programları saklamak geçmişi, ne görüntüleri ve gördük filmler ve diğer çeşitli etkinlikler yapıldı ne var, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin ne, kullanılan belgelerin fark yoktur. Bütün bu geçmişi sabit diskinizde depolanır. fonksiyonlar sizi bu tehlikeden koruyamaz içinde Windows, tarihinin en onlarla silinemez inşa etti. Dolayısıyla, başkasının birkaç gizlilik kaygı uyandırmaktadır bilgisayarınızda tarihinde yapıyor görebilirsiniz. Ayrıca, çok etkinlik bilgi ve kadar değerli disk alanı alır bu alanı kurtarma çok yararlı olabilir.

Privacy Eraser Internet ve bilgisayar aktivitelerinizin tüm parçaları temizleyerek Internet gizliliğini korur bir Internet Eraser olduğunu. Bizim Internet Eraser, Internet Explorer, Mozilla Firefox, AOL, Netscape, Opera ve MSN Explorer gibi popüler web tarayıcılarını destekler. Ayrıca, Privacy Eraser Pro temizleme özelliklerini geliştirmek için ücretsiz plug-in desteği, kolayca herhangi bir uygulama tarafından sol parça silmek ve kendi eklentileri olun. Şu anda ACDSee, Acrobat, Microsoft Office, KaZaA, Real Player, Media Player yazılımı ve diğerleri gibi en popüler programları destekleyen 250’den fazla özgür eklentileri sunuyoruz. Privacy Eraser ile sizin için en uygun olan bir zamanda çalıştırmak için temizlik işleri zamanlayabilirsiniz Pro. Privacy Eraser (Pro) tamamen, Microsoft Windows FAT/FAT32/NTFS dosya sistemlerini destekler uygular ve takas ve sanitasyon standart Savunma DOD 5220.22-M ve NSA US Department of aşarsa, dosyanızı verilerdir zamanlar Internet Eraser ile sildiğiniz güven veriyor ve sonsuza dek geri alınamaz.

Privacy Eraser Pro, bilgisayarınızda faaliyetlerinin geçmişi temizlemek için çok kullanışlı bir programdır. Belki ne yaptın hakkında Windows ve diğer yazılım programları saklamak bilgi, ne görüntüleri ve gördük filmler ve diğer çeşitli etkinlikler yapıldı ne var, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin ne, kullanılan belgelerin fark yoktur. fonksiyonlar sizi bu tehlikeden koruyamaz içinde Windows, parça çoğu onlarla silinemez inşa etti. Dolayısıyla, başkasının birkaç gizlilik kaygı uyandırmaktadır bilgisayarınızda tarihinde yapıyor görebilirsiniz. Ayrıca, çok etkinlik bilgi ve kadar değerli disk alanı alır bu alanı kurtarma çok yararlı olabilir.

Ana Özellikleri Privacy Eraser Pro:
* Internet Explorer önbellek dosyalarını silin
* Internet Explorer tarayıcı geçmişini silme
* Internet Explorer Cookies Sil
* Internet Explorer adres çubuğu geçmişini silme
* Internet Explorer Index.dat Dosyaları Silme
* Internet Explorer AutoComplete Hafıza Silme
* Windows en son görüntülenen dökümanlar geçmişini silme
* Windows menüsü çalıştır / bul Tarih Start Erase
* Windows Geri Dönüşüm Kutusu’nu sil
* Windows Geçici Dosyalar Dizini Sil
* Windows Media Player son görüntülenen dosya listesini sil
Google / Yahoo * Erase internet geçmişi
* Destek Mozilla Firefox, AOL, Netscape ve Opera
kurabiye saklamak istediğiniz * Belirli
* File Shredder - Güvenli dosya ve klasörleri silmek
* Temizleme Boş Disk Alanı - FAT/FAT32/NTFS
* Zamanlanmış Görevler & Eklentiler Destek
Sabit Disk üzerinde * Boş alan!
* Bilgisayarınızı hızlandırın!

Privacy Eraser Pro 8.70 Çıktı!
* Internet Explorer 9 desteği eklendi
* Mozilla Firefox 4 desteği eklendi
* Google Chrome 10 desteği eklendi
* Sürücü desteği eklendi Cleaner Pro, FeedDemon, Game Explorer, IZArc, Last.fm, Microsoft Management Console, Microsoft Remote Desktop, ooVoo, TeamSpeak ve Tivo Masaüstü
* Çeşitli eklentiler güncellendi

Film Ara, Film İzle
Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı indir


Etiketler

Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı programının en son versiyonunu ve Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Privacy Eraser Pro v8.70 Geçmişi Silme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.