QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı

QuarkXPress 9.0.0.0 Portable | 241.4 MB


QuarkXPress size, düzenleme yazma birleştirmek, renk ve resimlerle tipografi dinamik nihai çıkış üretmek için olanak sağlayan bir sezgisel, çok yönlü arayüzü ile güçlü düzen yazılımdır. QuarkXPress çok dergi, gazete, reklam ajansları, MÜRETTİP, yazıcılar, kurumsal yayıncılar, tasarım firmaları, katalog evler, kitap yayıncıları, ve form tasarımcıları tarafından kullanılır. Aynı zamanda yayıncılık gereksinimleri ile işletmeler tarafından kullanılır.

Baskı Tasarım ve Yayıncılık:
son 25 yılda, tasarımcılar milyonlarca QuarkXPress ® reklam üretmek için kullanmış, broşür, dergi, kitap, katalog, gazete, ve daha fazlası. Neden? QuarkXPress yaratıcılık, tasarım kontrolü ve profesyonel baskı çıkış nihai teklifi çünkü.

Muhteşem Baskı Tasarım:
QuarkXPress size gerçeğe fikirlerinizi açmak sağlar. Size metin üzerinde kesin kontrol, resim, şekil, renk ve donukluk, ve dosya biçimleri geniş bir yelpazesi ile uyumlu verir. Hiçbir tasarım ve çok yüksek veya çok karmaşık basit bir sayfa düzeni yazılım tasarım üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

Profesyonel Baskı Çıkış:
Harika tasarım, elbette, sadece denklem yarısıdır. Diğer yarısı çıkış; final basılı parçası ekranda ne tutmalıdır. olur emin olmak için, QuarkXPress prova özellikleri, kapsamlı renk yönetimi ve uluslararası renk standartları için destek sağlar.
QuarkXPress ayrıca dahili bir potansiyel üretim sorunları tasarım sürecinin başında belirlenmesi için ön kontrol özelliği. düzeninize gitmek için hazır olduğunda, baskıya hazır PDF için kolay kullanımlı hazır çıktı bir aksama olmadan devam edecektir emin olun.

Dijital Tasarım ve Yayıncılık:
Oluşturmak için Tek Araç ve Yayın Zengin tasarlanan Web için İnteraktif İçerik kullanın, e-kitaplar, Smartphone’lar, iPad ve Daha Fazlası

Dijital pazarı girilmesi:
QuarkXPress kodlama veya programlama gerektirmeden tek makul bir fiyata bir tanıdık arayüzü ile dijital tasarım ve bir araç size yayın yepyeni bir dünya açılır.
Neden zaman ve para satın almak ve öğrenmek güzel, fonksiyonel dijital tasarım ve yayınlar tek bir araç ile oluşturabilirsiniz uygulamaları, bütün bir paketi geçirmek? Sadece QuarkXPress tek bir uygulama içinde akıllı çapraz ortam tasarımı ve ihracat özellikleri tam bir set sunuyor.

QuarkXPress ile:
· Yazdır tasarımcıları Web içeriği ve dijital yayıncılık ve interaktif içerik ile evde haklısın
· Sen kolayca dijital formata baskı içerik dönüştürebilirsiniz
· Sen farklı tablet yönelimleri için baskı düzenleri, dijital projeleri ve tasarımları arasında içerik senkronize edebilirsiniz
· Sen düzenleri farklı türleri arasında renk tanımlar, stil sayfaları ve diğer kaynakları paylaşabilirsiniz
· Sen sadece bu yüzden, daha üretken sen bir beceri çoklu ortam için tasarım seti öğrenmek zorunda hızlı
Eğer · yeni fırsatlar dünyasına açabilen portföyüne dijital tasarım ve yayıncılık becerileri ekleme, hem de müşterileriniz için

Oluşturmak Apps iPad:
Ultimate Mobil Deneyimi Etkileşim ile birleştirin Zengin Tasarım
Daha sonra, kendi özel iPad uygulamalar ve QuarkXPress için App Studio ile yayın oluşturma Apple App Store satmak

Blio eReader Tasarım:
eBook pazarı Zengin, İnteraktif Tasarım getir
Piyasada Blio eReader için en kolay ve çok yönlü eReader interaktif içerik tasarımı ile bu yeni ve büyüyen bir pazar dışarı Standı
Ihracat Flash ve HTML
Web ve Flash Tasarım QuarkXPress Doğrudan kodlama olmadan
Kurmak zengin, tam etkileşimli Web sayfaları ve Flash ® projeleri, animasyon, video ile birlikte, daha

Burada "QuarkXPress" bazı temel özellikleri şunlardır:
· Kullanım kolaylığı
ortak grafik, video ve diğer programlar gibi diğer uygulamaları ile entegrasyon
· Güçlü tasarım araçları
· Hassas tipografi
· Güvenilir yazıcı çıktısı
· Web, SWF (Flash) ve etkileşimli tasarım iPad
· Dizayn ve e-kitap yayımlamak
· Dijital Tasarım ve Yayıncılık
· Web Siteleri
· E-kitap
· Banner Reklamları
· Dijital Dergiler
· Dijital Tabela
· Dijital Gazeteler
· İnteraktif Sunu
· E-kataloglar
· Baskı Tasarım ve Yayıncılık
· Broşürler
· Dergiler
· Reklam
· Gazeteler
· Posterler
· Kataloglar ve Genelgeler
· Doğrudan Pazarlama
· Ambalaj
· Kitaplar ve Kullanım Kılavuzları
· Kartpostallar
· Finansal Raporlar
· Collateral
· Dizinler ve Yıllıklar

Film Ara, Film İzle
QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı indir


Etiketler

QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı programının en son versiyonunu ve QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana QuarkXPress 9.0.0.0 Portable Tasarım Düzenleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Site Admini

1.07.2012 10:34:51


hayyam diyor ki:
bu programı vermek bu kadar zor mu sizin vereceğiniz dosyanın ................
Link yenilenmiştir.

hayyam

3.06.2012 22:34:02

bu programı vermek bu kadar zor mu sizin vereceğiniz dosyanın ................

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.