Backup4all Professional v4.6.254 Veri Yedekleme Programı

Sabit diskiniz çöktüğünde ya da kullanılamaz hale geldiğinde; hele ki önemli hicbir verinizi yedeklemediğinizde ne yapabilirsiniz? Tam bir felaket senaryosu gibi gözükse de olmaz ya da bana denk gelir mi hic demeyin. Elektrik kesintileri, sürekli hatalı bir şekilde bilgisayarı kapatmak ya da başka etkenler yüzünden bir gün sabit diskinize erişemez duruma gelebilirsiniz. Onun icin önemli bilgilerinizi yedeklemekte her zaman fayda vardır. İleride sabit diskiniz bozulsa bile elinizdeki yedeklerle yine de bir noktadan başlayabilirsiniz.
Backup4all Windows icin güclü bir veri yedekleme yazılımıdır..

Programla zamandan kazanmak icin bir zamanlayıcı kurup görevlerin otomatik olarak bir zaman dahilinde calışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede unutma derdiniz de ortadan kalkmış olur. Çünkü program zamanı geldiğinde görevi otomatik olarak başlatır ve arkaplanda yedekleme işlemini yapar.
Program standart ZIP dosyası olarak yedeklemeyi oluşturur. Backup4all'u kullanarak yedekleme işleminizi yerel ya da ağ sürücüsüne; FTP'ye, DVD'ye ya da diğer cıkartılabilir medya aygıtlarına (USB sürücüler gibi) yapabilirsiniz. Program masaüstü ve dizüstü ortamlarında; kişisel ya da işiniz icin bir yedekleme cözümü sunmaya calışır.

Yazılım, yedekleme işlemini sihirbazlar aracılığıyla yaptığı icin adım adım kolay bir şekilde işinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca programın Türkce olması daha kolay bir kurulum, kullanım ve ayarlama yapma imkanı sağlar. Yapmış olduğunuz yedekleme işleminde bir sorun cıktığında yedekleme dosyanızı geri yükleme özelliği de mevcuttur.

Sezgisel, gezgin tarz arayüz sayesinde yedeklenecek tüm dosyaları, dosya ağacı yapısıyla birlikte gösterir. Yedeklenecek dosyaları secebilir ve ayrıca düzenleme de yapabilirsiniz. İsterseniz programı Windows başlangıcında calışacak şekilde ayarlayabilir ve sistem tepsisinde sürekli calışmasını sağlayabilirsiniz.

Programın istatistik özelliği sayesinde kac dosyanızın yedeklendiği, hedef klasör, kac dosya bekliyor, mevcut alan, boş alan gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Başarılı, hatalı, bitirme uyarısı gibi durumları eğer program ayarlarından sectiyseniz bu sonucları e-postanıza gelmesini bile sağlayabilirsiniz.

Önceden tanımlı yedekleme işini tanımlayabilirsiniz. Resimlerim, belgelerim, e-postalarım gibi listeyi önceden tanımlayabilirsiniz. FTP yedekleme yoluyla uzak sunucuya dosyaları gönderebilirsiniz (SSL, aktif/pasif transfer durumu, güvenlik duvarını destekler).

Programın yapısı esnek olduğu icin ceşitli yedekleme işlemlerini yapmaya izin verir. Ayrıca 'Tam', 'Artımlı', 'Parcalı' ve 'Yansı' yedekleme türlerinden birini secip yedeklemeyi başlatabilirsiniz.

Özellikler:
# Türkce kurulum ve kullanım
# Otomatik yedekleme yapmak icin zamanlayıcı kullanılabilir
# Veri sıkıştırması icin standart ZIP teknoloji kullanılır.
# ZIP64 teknolojiyi destekler.
# Yedekleme bittiğinde bunu e-postayla bildirebilir
# Önceden tanımlı yedekleme kurulabilir
# Özel dosyalarınızı korumak icin parolayla koruma (AES 128, 192, 256 bit şifreleme)
# Yedekleme katalog dosyası oluşturabilir
# Dosya/klasör süzme aracı
# Tam, artımlı, parcalı ve yansı tarzda yedekleme yapılabilir
# Yerel diske, FTP'ye, ben kazmayım'a (yerel ağ), CD ve DVD araclara gönderebilir.
# Windows Vista'yı da destekliyor.
# Plugin (eklenti) desteği mevcut. Bu sayede ceşitli programların iceriğini yedekleyip geri yükleyebilirsiniz. Araclar > Plugin yükle yolunu kullanabilirsiniz.

Windows 95/98/NT/2000/XP/2003/Vista ve Win7 ile uyumludur.

Download Wupload
http://www.wupload.com/file/62381440

Download Hotfile
http://hotfile.com/dl/124479196/5552bef/Backup4all_Professional_v4.6.254.rar.html

Download Uploaded
http://ul.to/zcyekb87

Film Ara, Film İzle

Etiketler

Backup4all Professional v4.6.254 Veri Yedekleme Programı programının en son versiyonunu ve Backup4all Professional v4.6.254 Veri Yedekleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Backup4all Professional v4.6.254 Veri Yedekleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Backup4all Professional v4.6.254 Veri Yedekleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Backup4all Professional v4.6.254 Veri Yedekleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Backup4all Professional v4.6.254 Veri Yedekleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.