Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı

Picture Downloader, web sitelerinden medya dosyaları (resim, video, müzik gibi) indirmeye yarayan bir programdır. Bu sayede bu dosyaları çevrimdışı olarak kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Artık internette görmüş olduğunuz ama tek tek innDirmekle baş edemeyeceğiniz resim, müzik, video gibi çeşitli dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde tek tıklamayla innDirebilirsiniz.Program, JPG, GIF, BMP, PNG, AVI, MPEG, DAT, MP3, WAV, PDF, DOC gibi çok sayıda dosya türünü destekler.

Programı başlattığınız zaman karşınıza gelen ana pencere içinden ‘New Project/Yeni Proje’ye tıklayıp, gelen pencereye innDirmek istediğiniz web site adını yazıp (ya da yapıştırıp) ‘Quick Download/Hızlı İnnDir’ ile innDirme işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca ‘Wizard/Sihirbaz’ yoluyla da innDirme işini hemen başlatabilirsiniz.

Programın ayarları içinden çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz.

Özellikler:
# FTP, HTTP, HTTPS, MMS, PNM, RTSP gibi sitelerden dosya alabilir.
# HTTP, SOCK4 ve 5, RTSP ile vekil sunucu desteği mevcuttur.
# 5000 benzer dosyayı aynı anda innDirebilir.
# Bağlantı sayısı ayarlanabilir ve hatta proje durdurulup, devam ettirilebilir.
# İnnDirilmiş medyayı harici ya da dahili olarak izleyebilirsiniz.
# İnnDirilmiş dosyaları kolayca yeniden düzenleyebilirsiniz.
# ‘Yeni Proje Sihirbazı’yla programı daha kolay kullanabilirsiniz.
# Java, JavaScript, VB Script, Java Classes gibi bağlantıları çıkartabilir ve destekler.
# MS IE tanımlama bilgilerini (çerezler) destekler.
# Projeleri listeleyebilir.
# Çok dilli arayüz ile kullanım mevcuttur.
# Internet Explorer, Opera, Mozilla/Firefox, MSN Explorer, Netscape gibi web tarayıcıları destekler.

Film Ara, Film İzle
Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı indir


Etiketler

Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı programının en son versiyonunu ve Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Picture Downloader v1.7.715 SR1 Web Sitelerindeki Resimleri Videoları Müzikleri Otomatik Kaydetme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik6guvenlik4guvenlik8guvenlik6guvenlik4

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.