Super Flexible File Synchronizer Pro 5.55 build 262 Portable

Super Flexible File Synchronizer, PC, Mac, sunucu, dizüstü bilgisayar ve çevrimiçi depolama alanları arasında dosya aktarımı ve eşleştirmesi yapabilen bir programdır. Bu sayede farklı birimler arasında dosya taşıyıp, daha önce taşıdığınız dosya ile karşılaştırıp farklı olan kısımları tespit edip bu şekilde yedekleme yapabilirsiniz. Ayrıca gereksiz dosyaları da elemiş olursunuz.

Program görsel bir arayüze sahip. Profil oluşturup, kaynak ve hedef yeri belirledikten sonra dosya/klasörleri eşleştirebilirsiniz.

Özellikler:
Dosyaları yedekler ya da eşleştirir. Farklı yerlerden (PC, Mac, dizüstü bilgisayar veya çevrimiçi depolama alanı gibi) dosya eşleştirmesi yapar.
Unicode desteğine sahiptir. Bu doğrultuda İngilizce haricinde diğer dillerde yazılmış dosya adı ve uzunlukları sınırlama olmadan tanır.
Profil için ayarlar bir kez belirlendikten sonra o ayarlar doğrultusunda işlem yapabilir. Ayrıca birden fazla profil oluşturabilir. Komut satırından profil çalıştırılabilir.
Zamanlayıcı içerir. Bu sayede siz hiç uğraşmadan belirlediğiniz saat, gün, hafta ya da ay içinde program devreye girip dosya eşleştirmesi yapabilir.
Yerel sürücü ve ağ sürücüsü arasında veri kopyalama ve eşleştirme yapabilir.
FTP, SSL, SSH, WebDAW, Amazon S3 desteğine sahip.
ZIP sıkıştırma ve 256 bit şifreleme aracı içerir.
Vekil sunucu desteği vardır.
Amazon S3 ve FTP için güvenli aktarım ayarları düzenlenebilir.
Windows, Macintosh ve Linux desteğine sahip.
Sihirbaz ya da gelişmiş durumda çalıştırılabilir.
Taranmış dosyaları algılar.
Akıllı izleme sayesinde silinen ya da çelişkiye düşülen dosyaları algılayıp, tüm dosyaları bir veritabanı içinde tutabilir.
Katılımsız modda profil çalıştırmak için soru sormaz. Üstüne yazılacak dosyaları bir veritabanı içinde tutabilir.
Kilitlenmiş dosyaları kopyalar. Bazı dosyalar diğer yazılımlar tarafından erişildiği için kopyalanamaz. Program, bu dosyaları başarıyla kopyalamak için çalışır. Zaman denemesi ile süre konulabilir.
Kısmı dosya güncellemesi ile yalnızca değiştirilen bölümler kopyalanabilir.
Yaz saati / saat bölgesi kavramıyla iki bilgisayarın sistem dosyaları arasında saat farklı oluşturmadan çalışabilir.
Flash sürücü desteğine sahip.
Gerçek zamanlı senkronizasyon (eşzamanlılık) ile değiştirilen klasörler izlenir ve çok kısa sürede yeni ve değiştirilen dosyalar kopyalanır. Çünkü klasörler izlenir. Ancak bazı durumlarda uygun olmayabilir. Örneğin, tarafınızdan bilerek silinmiş bir dosya gibi.

DOWNLOAD UPLOADİC
http://www.uploadic.com/x6x98ndqt2ip

Film Ara, Film İzle

Etiketler

Super Flexible File Synchronizer Pro 5.55 build 262 Portable programının en son versiyonunu ve Super Flexible File Synchronizer Pro 5.55 build 262 Portable programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Super Flexible File Synchronizer Pro 5.55 build 262 Portable ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Super Flexible File Synchronizer Pro 5.55 build 262 Portable tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Super Flexible File Synchronizer Pro 5.55 build 262 Portable türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Super Flexible File Synchronizer Pro 5.55 build 262 Portable'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.