NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın

NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual (Sisteminizin Yedeğini Alın) | 165 Mb
NovaBACKUP Professional programının görevi, sabit diskteki verileri imaj dosyalarına aktararak sistem güvenliğini kusursuz hale getirmektir. Yazılımdan, dosya artıkları yüzünden giderek azalan Windows performansını artırmak amacıyla da yararlanılabilir. Gelecekteki tüm geri yüklemeler için işletim sistemini ve aygıt sürücülerini kurduktan hemen sonra sabit diski bir kez yedeklemek yeterli. Disk imajı diğer sabit disklere, ağ bilgisayarlarına, CD/DVD'lere aktarılabiliyor.

İmaj dosyaları sabit disk üzerindeyse, sanal sürücü olarak kullanılabiliyor. En büyük yenilik programın Windows oturumunda kullanılabilmesi. Yani sistemi açılış disketiyle başlatmak gerekmiyor. Recovery CD/ DVD'si ile farklı medyalardaki imaj dosyalarına göz atmak, USB ve Firewire sürücülere veri aktarmak mümkün. Kullanıcılar her ufak değişiklikte diskin tamamını yeniden yedeklemek zorunda değil. Doğrudan Windows üzerinden erişilemeyen güvenli disk alanı, virüslerin imaj dosyalarına zarar vermesini engelliyor.

NovaBACKUP Professional sezgisel bir arayüze sahiptir. Barındırdığı sihirbazları sayesinde kolay bir kullanıma sahip olan NovaBACKUP Professional'in özellikleri:

* Çevrimiçi disk yedekleme oluşturabilme
* Yedekleme kayıtlarına bakma
* Otomatik yedekleme planlama
* Disk yedeği doğrulama aracı
* Disk sürücüsü kopyalama ve yükseltme
* Çoğalan disk yedeklemeleri oluşturma
* Kişisel dosya ve klasörler ya da sistem girişlerini geri alma
* Güvenlik bölgesi(Diskinde yedeklenen dosyaları saklayamayacak kullanıcılar için)
* Başlangıç kurtarma yöneticisi
* Tüm boyutlardaki sabit diskler için destek
* Geri almadan sonra sistem dosyalarını denetleme
* Şifre koruması
* Kullanıcı tanımlı sıkıştırma düzeyleri
* Tüm düzeylerdeki IDE ve SCSI RAID denetim desteği
* Bölüm tipini dosya sistemini değiştirme

Film Ara, Film İzle
NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın indir


Etiketler

NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın programının en son versiyonunu ve NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana NovaBACKUP Professional 12.5.9 Multilingual Sisteminizin Yedeğini Alın'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.