CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın

CDRoller, güçlü ve kolay kullanımlı bir CD/DVD/BD/HD-DVD veri kurtarma yazılımıdır. CD, DVD, BD, HD-DVD biçimli tüm medyalara destek vermektedir. Veri ve Ses CD'lerinin yönetilebilmesi için faydalı araçlara da sahip olan yazılım yüksek kalitede sonuçlar vermektedir..

Yazılımın Genel Özellikleri:
# Üçüncü parti yazılımlar kullanılarak sürükle-bırak yöntemi ile oluşturulmuş disklerdeki verileri etkili biçimde kurtarabilme. Örneğin Roxio (Adaptec),Ahead Nero, PacketCD, Instant Write, B's CLiP ve diğer bilinen tüm üçüncü parti veri yakma yazılımlarını destekler.
# Herhangi bir tampon veri oluşturmadan seri biçimde işlemler yapar.
# Dahili veri kayıt cihazları ile oluşturulan CD ve DVD'lerden veri kurtarabilme. Sony dijital kameraları, kişisel DVD kayıt cihazları ve diğer cihazları destekler.
# Çoklu oturumlarla yazılmış disklerden veri kurtarabilme.
# Dahili UDF okuyucu. Bu sayede üçüncü parti UDF okuyuculara ihtiyaç duyulmaz.
# UDF disklerinden kaybolan ve silinen verileri kurtarabilme.
# Çizilen ve zarar gören disklerden veri kurtarabilme.
# Windows dosya sisteminde sorun yaratmadan işlem yapabilme.
# ISO yedek dosyalarını çıkarabilme.
# Dosya ve klasörler için CD kütüphanesine sahip olma.

Desteklenen Dosya Sistemleri:
# ISO 9660 dosya sistemi, uzun dosya adları için Joliet ve Rock Ridge eklentileri dahildir (Windows ve Unix dosya adları).
# Uluslararası dosya biçimi(UDF), desteklenen sürümler 1.02, 1.50, 2.0, 2.01, 2.50, 2.60 ve UDF köprü sürümü.
# FAT32 (DVD-RAM ve BD-RE diskleriçin).
# FAT16 / FAT32 (flash kartlar ve sürücüler için).

Film Ara, Film İzle
CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın indir


Etiketler

CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın programının en son versiyonunu ve CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana CDRoller v9.20.80 Okunmayan Çizilmiş CD/DVD/BD/HD-DVD lerden Veri Kurtarın'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.