WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit

Sıkıştırılmış dosya formatlarında rar uzantısının yanı sıra zip, iso, jar gibi onlarca uzantıyı da açabilen WinRAR hızlanan ve geliştirilen son
sürümüyle karşınızda.


Popüler Dosya Sıkıştırma Programı


En güvenilir arşiv programlarından olan WinRAR 4 sürümüyle karşımızda. Winrar 4 sürümünde 2 önemli nokta ön plana çıkıyor eski sürümden 0 daha hızlı arşivleme, arşiv açma yeteneği ve eskisine oranla Blu-ray arşiv tiplerinde daha etkili kullanım sağlıyor.
WinRAR programı dünya üzerinde en çok tercih edilen RAR arşivleyici ve arşiv yönetim programı olarak gösterilebilir. Bilgisayar kullanıcılarının en çok tercih ettiği sıkıştırma programlarından biri olan WinRAR en çok kullanılan arşiv formatları ZIP ve RAR desteğinin yanı sıra bir çok başka formata destek sunuyor ve gelişmiş arşivleme özellikleri ile profesyonel bir yazılım olduğunu kanıtlıyor.
RAR dosyaları genellikle ZIP dosyalarına göre daha fazla dosya sıkıştırma özelliğine sahip. Bu farklılık da sıkıştırma işlemi yapıcak kişilerin RAR formatını kullanmasında en temel unsurlardan biri oluyor. Çoklu dil desteği bulunan bu güçlü arşivleme aracı Türkçe kurulum ve kullanım seçeneğine de sahip.
Program arşiv dosya isimlerinde barındırdığı unicode desteği ile İngilizce olmayan dosya isimlerini de rahatlıkla yazılım içerisinde kullanmanıza ve yaratmanıza olanak tanıyor. WinRAR desteklediği arşiv formatları RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z arasından herhangi birini RAR formatına dönüştürebilme yeteneğine de sahip. Arşiv dosyalarında belirli text dosyaları ve dosyalarda arama yapma özelliği de arşivlerin içlerini karıştırırken size çok yardımcı oluyor.

Genel Özellikler:
- Güçlü genel ve multimedya dosya sıkıştırması
- RAR olmayan arşiv formatlarını işleme yeteneği
- ZIP sıkıştırması ve açması
- Uzun dosya ismi desteği
- Programlanabilir kendi kendine açılan arşiv hazırlama (SFX)
- Hasar görmüş arşivleri tamir etme
- Dosya orjinalliği ve güvenilirliği doğrulama
- Gömülü dosya yorum özelliği
- 128-bit şifreleme
- 32-bit ve 64-bit Intel uygulamaları için geliştirilmiş özel sıkıştırma algoritmaları
- Kişiselleştirilebilir tema desteği
- Hata günlüğü oluşturabilme
- Bir çok arşiv içerisindeki parametreleri aynı anda işleyebilme
* Programın görünümünde yenilik ve değişiklik isteyenler üretici adresinden temalar indirebiliyor.


WinRAR 4.x Sürüm Yenilikleri
  • Veri tipine bağlı olarak eskisine göre 0 daha hızlı arşivleme.
  • UDF 2.50 güncellemesiyle pek çok Blu-ray ISO dosya tipini açmanız sağlandı.
  • FAT ve FAT 32 kullanıcıları için otomatik olarak 4 GB'dan küçük arşivler yaratma.
  • Dosya arşivlerini arka planda çalışma desteği getirildi.
  • Arşivleme ve dosyaları çıkartma işlemleri sırasında kullanılan parola yöneticisi geliştirildi.
  • Son girdiğiniz parolalar kayıtlanarak otomatik tamalama özelliği getirildi.
  • Birden fazla dosyayı tek parolayla hızlı arşivleme.
  • İngilizce olmayan dosya adları için "unicode" geliştirmeleri
  • Raporlama seçeneğinde HTML desteği getirildi.
Ayrıca 4.10 sürümüyle beraber 2 GB'lık ZIP arşiv limiti kaldırılarak her boyutta ZIP arşivi oluşturma imkanı ve parçalı ZIP dosyaları olarak bilinen çoklu arşiv dosyalarını oluşturabilme ve yönetme özelliği getirildi.

Film Ara, Film İzle
WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit indir


Etiketler

WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit programının en son versiyonunu ve WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana WinRAR 4.10 Türkçe Sıkıştırma Programı Full x32Bit x64Bit'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.