Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969

Her zaman, e-posta kontrol, fatura ödemeleri, ya da bir dosya indirmek için çevrimiçi, siber suçlular ve özel bilgilerinizi çalmak için bilgisayarınızda sızmak için onların acımasız girişimlerine maruz kalmaktasınız. Virüse karşı tam bir malware koruması, casus yazılım, trojan, rootkit, malware, korsanları, keyloggers, ve Ad-Aware Pro ile diğer potansiyel siber tehditler!Artık Lavasoft Ad-Aware ile bu tür tehditlere son verin..

Komple Malware Koruması

Anti-spyware teknolojimiz, anti-virüsümüzün kapsamlı malware koruması sağlamasıyla güçlü bir paket kombinasyonudur, karışık malwarelere, virüslere, spywarelere, keyloggerlara, trojanlara ve daha fazlasına karşı içeriklidir.

Ad-Watch Live! Expert

Ad-Watch Live! Expert, karalistedeki IP adreslerinin bağlantılarını bloklayarak güvenlik için yeni bir katman eklemekte ve bunu kullanıcıya sunmaktadır. Aynı zamanda gerçek zamanlı ağ koruması, kayıt defteri koruması ve davranışsal tabanlı sezgisel taraması içeren işlem korumasını eklemektedir.

Gerçek zamanlı işlem koruması,
sisteminize bulaşmaya çalışan bağlanan ya da bağlanmaya başlayan kötü niyetli işlemleri bloklar ya da askıya alır, sisteminize entegre olamalarını ve daha fazlasını engeller.

Gerçek zamanlı kayıt defteri koruması,
gelişmiş algılamayla malware’in en büyük hedefi olan kayıt defteri değişikliklerine kalkışan malwareleri algılar. Ad-Watch uyarıları size, bir program kayıt defterinizde değişikliklere yapmaya çalıştığı zaman, bu tehlikeyi bloklama ya da erişime izin verme gibi bir güç verir.

Gerçek zamanlı ağ koruması, monitörlerden giden ağ trafiğini ve IP adresleri kara listede olan bağlantıları ve websitelerindeki bilinen zararlı yazılımları tanımlar ve durdurur.

Yeni! Genotip Algılama Teknolojisi

Sezgisel tabanda, genotip günümüzün gelişen tehditlerine ve henüz oluşturulmamış tehditlerine karşı Ad-Aware’in bir adım önde olmasını sağlıyor. Bu teknoloji derinlemesine bilgi içindir.

Davranış Tabanlı Sezgisel Algılama
Ekstra Algısal Koruma, bilinen tehditleri algılamada bir adım önde olmanıza izin verir – sezgisel algılama, kişisel bilgilerinize ataktan önce siber hırsızlığı ve aldatıcı malwareleri, bilinmeyen ve gelişmekte olan malwareleri bulur ve durdurur.

Rootkit Temizleme Sistemi
Uzman seviyedeki rootkit teknolojisi gizli mekanizmaları ve gizli kodu ortaya çıkarır ve hatta en karmaşık izleme araçlarını dahi ortadan kaldırır. – Sisteme yetkisiz erişim sağlamak için kullanılan en sinsi taktikleri dahi ortadan kaldırır.

Film Ara, Film İzle
Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969 indir


Etiketler

Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969 programının en son versiyonunu ve Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Lavasoft Ad-Aware Pro Security v10.0.155.2969'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.