Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

 

Linguatic Sözlük, çevirilerinizde size yardımcı olacak çok yararlı bir programdır. Tamamen Türkçe bir arayüze sahip olan program ile işlerinizi çok rahat görebilirsiniz, özelliklerini görmek için konunun devamına bakın.

 

Veritabanındaki Sözlükler:
# İngilizce Türkçe Sözlük
# Türkçe İngilizce Sözlük
# İngilizce İngilizce Sözlük
# Almanca Türkçe Sözlük
# Türkçe Almanca Sözlük
# İngilizce Almanca Sözlük
# Almanca İngilizce Sözlük
# WordNet 2.0 Sözlük

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Tek Tuşla Çeviri:

Çevirisini yapmak istediğiniz kelime yada metine belirlenen fare ve klavye tuş kombinasyonu ile basit bir şekilde tıklayarak, Linguatic ’in kapsamlı sözlük veritabanından istenen sonuçlar Linguatic Sözlük penceresinde anında gösterilir. Bu kelime yakalama methodu bir çok değiştirilebilir özellik içermektedir. Örneğin ;
- Belirlenen fare ve klavye kombinasyonu ile bir yada bir den fazla kelime üzerinde sürükleyerek,
- Fare kursörünü kelimenin üzerine getirip belirlenen tuş kombinasyonuna basarak,
- İmlecin bulunduğu kelime üzerindeyken belirlenen tuş kombinasyonuna basarak,
- Fare kursörünü kelimenin üzerinde belirlenen sürede bekleterek.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Otomatik Tamamlama:

Otomatik tamamlama özelliği tam kelimeyi yada metni unuttuğunuzda size yardımcı olmaktadır. Arama kutusuna kelimeyi yazmaya başladığınız anda yazdığınız kelimenin ilk karakterleri ile başlayan açılır menü içinde bir kelime listesi çıkarak kelimeyi tamamlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu özellik hem Linguatic Sözlük programında hemde linguatic web sitesinin arama sayfasında kullanılabilir.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Masaüstü Uygulamalarında Herhangi Bir Metni Yakalama:

Linguatic Sözlük e-posta, web sayfası, doküman yada sohbet programlarınızda hızlı bir şekilde çeviri yapmanızı sağlar. Herhangi bir metni yakalayabilme özelliği Word, Excel, Outlook, Internet Explorer, Adobe Reader ve MSN Messenger gibi bir çok masaüstü uygulamaları ile çalışabilmektedir.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Aynı Anda Birçok Sözlükten Arama Yapma:

Arama kutusuna kelime yada metni yazarak enter yada arama butonuna bastığınızda, kelime Linguatic’in veri tabanındaki tüm sözlüklerde aranır, istenen sonuçlar sözlük bazında gruplanarak ekranda gösterilir.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Ayarlanabilir Ek Arama Seçenekleri:

Linguatic Sözlük arama seçeneklerinin değiştirilebilmesine olanak sağlamakta ve istenilen sonuçlara daha çabuk ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 4 çeşit arama seçeneği mevcuttur.
- Tam kelime seçeneği ile yazılan kelimenin tüm karakterleri ile veritabanında arama yapılır.
- İçeren seçeneği ile yazılan kelimenin karakterleri içinde geçen tüm kelimeler veri tabanında araması yapılır.
- İle başlayan seçeneği ile yazılan kelimenin ilk karakterleri ile başlayan kelimeler veri tabanında araması yapılır.
- İle biten seçeneği ile yazdığınız kelimenin son karakterleri ile biten kelimeler veri tabanında araması yapılır.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Arama Tarihçesi:

Linguatic Sözlük arama yaptığınız son 100 kelimenin listesini tutar. Bu özellik sayesinde istenildiği zaman önceden arama yapılan kelimeler listelenebilir ve yeniden aratılabilir.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Metin Seslendirme Motoru:

Metin seslendirme motoru özelliği ile kelime yada metnin telaffuzunu öğrenebilirsiniz.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Ayarlanabilir Ek Görünüm Tipleri:

Linguatic Sözlük size görünüm tiplerini tercihinize göre değiştirebilme olanağı sağlamaktadır. Linguatic Sözlük’ü ayarlar ekranındaki görünüm sekmesinden 45 den fazla aktif görünüm tiplerinden birini seçerek kullanabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz aktif görünümün renk tonu ve satürasyonunu da değiştirebilirsiniz.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Otomatik Güncelleme:

Linguatic Sözlük’ü güncel sürümleri çıktığında otomatik olarak indirebilir ve yeni versiyona yükseltebilirisiniz. Ayarlar ekranındaki bağlantı sekmesinden bağlantı ayarlarınızı ve otomatik güncelleme zamanını değiştirebilirisiniz. İsterseniz otomatik güncelleme işlemini elle yapabilirsiniz.

 

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe

Çoklu Dil Desteği:

Linguatic Sözlük ‘ün çoklu dil desteği mevcuttur. Ayarlar ekranındaki görünüm sekmesinden, tüm ekralardaki arayüzleri anında ve kolayca istediğiniz dile çevirebilirsiniz.

Film Ara, Film İzle
Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe indir


Etiketler

Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe programının en son versiyonunu ve Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Linguatic Sözlük v1.3 b1.57 Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik6guvenlik4guvenlik8guvenlik6guvenlik4

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.