Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı

Ashampoo Music Studio bir ses dosyası düzenleme yazılımıdır. Yazılım ile Audio CD’lerinizi ripleme, ses dosyalarının biçimlerini değiştirme, CD, DVD ve BLU-RAY disklere yazdırabilme, çalma liseleri oluşturma işlemlerini kusursuz biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yazılımla ses kaydı yapabilir, ses dosyalarının ses güçlerini aynı seviyeye getirebilir, kalitelerini arttırabilirsiniz. Harika bir kullanıcı arayüzüne sahip olan yazılım bu sayede tüm görevleri birkaç tıklama ile kolay biçimde gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Normal ve uzman olmak üzere bilgisayar kullanıcılarının kendi seviyelerine uygun olan kullanım modu sunmakta, bu sayede herkesin yazılımı kullanabilmesine imkan tanımaktadır.

Yazılımın Genel Özellikleri
CD’leri ripleme: sahip olunan Audio CD’leri doğrudan WMA, MP3, OGG, FLAC ve WAV biçimlerinde kaydedebilme.
CD’lerden veri toplama: Audio CD’ler üzerindeki albüm, parça, sanatçı bilgilerini çevrimiçi veritabanından yararlanarak kendiliğinden toplayabilme.
Çalma listesi: M3U, PLS, ASX, P4U ve WPL biçimlerinde çalma listeleri oluşturabilme.
Yazdırma: Çalma listeleri düzenlenerek tek veya karışık biçimli dosyalardan oluşan verileri Audio, veri, CD, DVD ve BLU-RAY disk olarak yazdırabilme.
Düzenleme: Ses dosyalarını düzenleme. Sanatçı, parça vb. bilgileri değiştirme. Parçaları diğer biçimlere dönüştürme. Parçalar üzerinde kesme, karıştırma işlemleri yapma.
Kayıt: WMA, MP3, OGG, FLAC veya WAV dosyaları halinde ses kaydı yapabilme.
Onarma: zarar görmüş dijital ses dosyalarını bulma, onarma ve oynatma.

Film Ara, Film İzle
Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı indir


Etiketler

Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı programının en son versiyonunu ve Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Ashampoo Music Studio v4.0.8.23 – Ses Dosyası Düzenleme Yazılımı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.