Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final

Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final

Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final | 4.7 Mb

Process Lasso, diğer şeyler arasında, PC'nizin yanıt verme ve istikrarı artıracak eşsiz bir yeni bir teknolojidir. Windows, tasarım, programlara kısıtlama olmadan CPU tekeline sağlar - donuyor ve kilitleniyor yol açar. Process Lasso en ProBalance (Süreç Dengesi) teknolojisi akıllıca çalışan programların önceliğini ayarlar böylece kötü davrandım veya aşırı etkin işlemleri bilgisayar kullanma yeteneğinizi engel olmaz!

Process Lasso da CPU programları çalıştıran tahsis nasıl tam kontrol altına almak için çeşitli yollar bir ürün yelpazesine sahiptir. Sen öncelik süreçleri çalıştırmak ne de seçebilirsiniz ve hangi CPU (çekirdek) kendilerine tahsis edilmelidir. Ayrıca çalışmasını izin vermeyebilir belirli programların, tüm programları çalıştırmak oturum ve daha fazlasına (aşağıdaki listeye bakın). Olabilir

Bir kez Process Lasso yüklemek, sadece çalışmaya başlayacağız. Daha ileri kullanıcılar yapılandırma çimdik, ancak bunu anında sistem yanıt geliştirmek ve yüksek yük durumlarında duraklarına önlemek için bir şey dokunmak gerekmez.

Ağ yöneticileri için, süreç Kement Terminal Server ve çok kullanıcılı ortamlarda olağanüstü çalışır. Biz yıl boyunca Terminal Server üzerinde DAEMON kullanıyorum birçok müşterimiz var.

En iyisi, DAEMON yerel C + +,. NET değil yazılmıştır. Herhangi bir benzer yazılım çok daha az - Bu çok az sistem kaynağı tüketiyor demektir.

Process Lasso Özellikler
CPU (ler) monopolozing işlemleri önlemek
ProBalance dinamik öncelik optimizasyonu
CPU azaltma (yeni)
Gelecek örnekleri için süreci öncelikler kaydet
Süreç CPU parafin kaydet

Sürüm 6 - sonrası sürüm değişiklikleri atlamak
Yeni Süreç Watchdog özelliği (eğer işlem X CPU veya VM kullanımı aşarsa sona, yeniden, ya da yakınlık değiştirmek)
Vista ve Windows 7 ile gelişmiş entegrasyon - herhangi bir UAC yükseklik ister olmadan yüksek (yüksek hakları) başlar
Çok kullanıcılı ortamlar için daha iyi destek
Daha hızlı GUI açık sistem tepsisinden
En fazla 32 CPU sistemler için daha iyi GUI desteği
Kodlanmış ProBalance istisnalar geçersiz yeteneği
Hatta Daha fazla çoklu iş parçacıklı daha önce
Daha akıllı ve verimli çekirdek motor
Olay gruplama ve daha (varsayılan olarak devre dışıdır) ile önemli ölçüde geliştirilmiş sistem tepsisi balon ipuçları
GUI yeni süreci kısıtlama tarihi (ve mevcut durumu) sütununda
Yeni süreçler arası iletişim çerçevesinde çekirdek motor ve GUI örneği arasında tüm iletişim (ler) kolları
Aktivasyon kodunu kullanmadan yeni, basit lisans sistemi
Artık zamanlı nag ekranı (tek ekran, Skip tıklayın)

Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final indir


Etiketler

Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final programının en son versiyonunu ve Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Process Lasso Pro 6.5.0.0 Final'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.