Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0

Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0 | 11.86 MB

Elcomsoft Wireless Security Auditor ağ yöneticileri bir şirketin kablosuz ağ erişilebilir kablosuz ağların bir denetim yürüterek ne kadar güvenli olduğunu doğrulamak sağlar. Patentli düşük maliyetli GPU hızlandırma teknolojilerine sahip, Elcomsoft Wireless Security Auditor kablosuz çevre ne kadar güvenli olduğunu test etmek için orijinal WPA/WPA2-PSK metin şifreleri kurtarmak için çalışır.

Özellikleri ve Faydaları
- Kablosuz ağ nasıl güvenli belirleyin
- Kablosuz ağ dinleyicisi Dahili (AirPcap adaptörleri ile)
- Kablosuz ağ korumak WPA/WPA2-PSK şifreleri gücünü test edin
- Bir veya daha fazla uyumlu NVIDIA veya AMD ekran kartları mevcut olduğunda patentli GPU hızlandırma teknolojisi ile zaman kazanın
- Tableau TACC1441 donanım Donanım ivmesi
- Son derece yapılandırılabilir varyasyonları ile gelişmiş sözlük saldırıları çalıştırın
- Ağınızın içinde veya dışında gelen saldırılara yapın

Kablosuz Ağ Ne kadar Güvenli?
Tek bir zayıf halka tüm şirket ağına geçerli bir güvenlik tehdidi oluşturuyor. Düzgün yapılandırılmış ve yeterli bir şifre politikası eşliğinde kablosuz (Wi-Fi) ağlar yeterli güvenlik sağlayabilir. Elcomsoft Wireless Security Auditor ağ yöneticileri uygun önlemlerin alınması ve uygun bir parola ilkesi benimseyerek izin verecek şekilde kablosuz ağ güvenlik sorunları ortaya çıkarır.

Kablosuz Ağ Güvenliği Denetçisi
Elcomsoft Wireless Security Auditor dışında veya içinde, ağ girmeye çalışarak kablosuz ağınızın güvenliğini inceler. Elcomsoft Wireless Security Auditor düz metin olarak orijinal WPA/WPA2-PSK şifreleri almak girişimi için ağ iletişim bir dökümü analiz ederek, probed olan Wi-Fi ağı ile belirlenemeyen, off-line tamamen çalışır.

Elcomsoft Wireless Security Auditor sınırlı bir süre içinde bir şifre denetimi yapan sağlar. Şifre kurtarma state-of-the-art temsil eden Elcomsoft Wireless Security Auditor Wi-Fi şifreleri kurtarmak için en hızlı ve en gelişmiş araçlarından biridir. Elcomsoft Wireless Security Auditor makul bir süre içinde bir Wi-Fi şifre kurtarmak için başarısız olursa, kablosuz ağ tüm güvenli kabul edilebilir.

GPU Hızlandırma
ElcomSoft daha kolay kaynak türleri korumak şifreleri kurtarmak için yapmış birçok yazılım yenilikler öncülük etmiştir. Sektöründe ilk defa, şirketin patentli GPU hızlandırma kadar yüz kere için Wi-Fi şifreleri kurtarmak için gerekli olan zamanı azaltarak, Wi-Fi şifre kurtarma yolunda yapar. , 6000 - - Bu GeForce, Quadro ve Tesla, hem de ATI ekran kartları, Radeon HD 5000 gibi dört NVIDIA kartları destekleyen ve 7000 serisi, Elcomsoft Wireless Security Auditor fiyat bir kısmını süper performans ile sunucular yapı sağlar.

Film Ara, Film İzle
Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0 indir


Etiketler

Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0 programının en son versiyonunu ve Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Elcomsoft Wireless Security Auditor Standard 5.5.282.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.