Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64]

Kaspersky Endpoint Security bilinen ve bilinmeyen tehditlere , ağ ve phishing saldırıları ve diğer istenmeyen bilgilerden uç noktalar (bilgisayarlar , dizüstü bilgisayarlar ) için kapsamlı bir koruma sağlar .

Windows için Kaspersky Endpoint Security 10 bilgisayar veyerel alan ağı Windows çalıştıran dizüstü modern düzeyli koruma iş istasyonu .

 

Her türlü tehdide karşı kapsamlı koruma başlatma kontrolü ve aktivite programları , harici cihazların kontrolü,internet ve malware koruması kaynaklara web erişimi kontrol , çevrimiçi ve ağ tehditleri içeren bir çok düzeyli sistemi sağladı.

 

Her tehdit türü kontrollü ve Kaspersky Endpoint Security ayrı bir bileşen tarafından işlenir . Bileşenleri açık ve kapalı bağımsız ve optimum koruma sağlayan , operasyonun çeşitli parametrelerini ayarlamak olabilir .

 

Kuruluşunuzun ağında Kaspersky Security Centerkorunmasında merkezi yönetim aracı uzaktan , iş istasyonlarında bir antivirüs çözümü yüklemek , korumadurumunu izlemek , yazılım güncellemeleri ve anti - virüs veritabanını yönetmekağ üzerindekibilgisayarlar içingüvenlik ayarlarını yapılandırmak için izin verir olaylara tepki .

 

Kaspersky Endpoint Security Şifreleme

Kaspersky Endpoint Security tamamen yerel bir sürücü ve çıkarılabilir depolama medya üzerinde saklanan dosyaları , çıkarılabilir medya ve sabit diskleri şifrelemek için izin verir . Veri şifreleme yetkisiz kullanıcılar ve programlar tarafından bir dizüstü bilgisayar , çıkarılabilir medya ya da sabit disk veya veri erişim hırsızlığı kaybı durumunda bilgilerin kazara serbestriskini azaltır .

Kaspersky Endpoint Security veri korumaaşağıdaki alanları sağlar :

Yerel diskinizde dosyaları şifrelemek .

Çıkarılabilir medya verileri şifrelemek .

Şifrelenmiş dosyaları programlarına erişim üzerinde kontrol. Herhangi bir program için, şifrelenmiş dosyalara erişimi reddetmeyi , şifrelenmiş dosyalara bir kural erişimi tanımlamak veya sadece şifreli olarak şifrelenmiş dosyalara erişim sağlayabilirsiniz.

Şifreli arşiv oluşturma . Sen şifreli arşivler oluşturmak ve bir şifre ile bu dosyalara erişimi koruyabilirsiniz . Şifrelenmiş dosyalarıniçeriğine erişim sadece arşivleri korumuşşifreyi girdikten sonra ulaşılabilir. Bu tür dosyalar güvenliağ üzerinden veya çıkarılabilir medya üzerinde iletilebilir .

 

Sürümünde 10.2.1.23 Yeni ( MR1 )

Şifreleme sabit diskler :

Klavye düzenleri desteklenen doğrulama ajanılistesi .

Sabit diskleri şifrelemekbaşlamadan öncekimlik denetimi ajanı ile açılış disketi kontrol eklendi otomatik uyumluluk.

Kurtarma programları FDE Kurtarma Aracışifreli cihazla ilgili tanı bilgilerini edinmek içinyeteneği eklendi .

Kimlik ajan başarılı bir kimlik doğrulamasından sonraişletim sistemineotomatik oturum açmaişlevselliği iyileştirmeler .

Dosya şifreleme FLE ve sabit diskler FİE'nin Geliştirilmiş performans .

Fonksiyonel kontrol programı aktivite korunmasını artırmak amacıyla temel koruma Çekirdek dahil edilmiştir.

Kaspersky Güvenlik Merkezi'ni kullanarak bir etkinleştirme kodunu kullanarak c programı aktive olduğunda yükü en aza indirmek , hem de ek bir anahtar ileprogramınaktivasyon içinetkinleştirme sunucusuna erişirken gecikme eklendi .

Programın diğer bileşenlerin işlevselliğine iyileştirmeler.

Işletim sistemleri Microsoft Windows 8.1 ve Microsoft Windows Server 2012 R2 için destek eklendi .

 

1. . kurulum dosyasını çalıştırın ve yükleyin .

2 . keyfile göz & programını etkinleştirin.

3 . Anahtar geçerli kadar Mayıs 2015.1000 pc ticari lisans

Film Ara, Film İzle
Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64] indir


Etiketler

Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64] programının en son versiyonunu ve Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64] programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64] ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64] tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64] türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Kaspersky Endpoint Security 10.2.1.23 Final [x86x64]'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.