Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe

Ashampoo Anti-Virus 2015 1.2.0 DC 30.04.2015
Ashampoo Anti-Virus ile verilerinizi korurken hızınızı ve güvenliğinizi kaybetmeyin. Güçlü otomatik gerçek zamanlı koruma ve sık güncellemeler ile Ashampoo Anti-Virus, bilinen ve bilinmeyen internet güvenlik tehditlerine karşı güvenilir bir koruma sağlıyor ve bunu yaparken kullanım özgürlüğünüzü kısıtlamadan gizli bir şekilde gerçekleştiriyor. 

- Güvenlikte güçlü ama kaynaklarda hafif: Çok yönlü gerçek zamanlı koruma bilgisayarınızı yavaşlatmaz
- Acemi kullanıcılar için de gelişmiş koruma: Kullanıcı etkileşimine gerek kalmadan otomatik olarak tehditleri algılar ve etkisiz hale getirir
- Her zaman güncel ve her zaman görevde: Sık güncellemeler, en sonki tüm tehditlere karşı programın hızlı olmasını sağlar

İşe yarayan koruma
Yükledikten sonra, Ashampoo Anti-Virus programını yapılandırmak zorunda değilsiniz. Çok yönlü gerçek zamanlı koruma dahili güçlü davranış engelleyicimizle kutunun dışında geliyor. Sadece yükleyin ve gerisine karışmayın.

Güvenlikte güçlü ama kaynaklarda hafif
Ashampoo Anti-Virus; virüs, truva atı, casus yazılım ve diğer güvenlik tehditleri saldırılarını önlemek için güçlü bir gerçek zamanlı koruma sunuyor. Ancak Ashampoo Anti-Virus güvenlik için hız feda etmez. Diğer çözümler bilgisayarınızı yavaşlatacaktır, ancak Ashampoo Anti-Virus hafif kalır ve çok az sistem kaynağını harcar.

Acemi kullanıcılar içinde gelişmiş koruma
Çok yönlü teknolojisine rağmen, Ashampoo Anti-Virus inanılmaz bir şekilde kullanımı kolaydır. Minimum kullanıcı etkileşimi ihtiyacı için özel olarak tasarlanmıştır. Ashampoo Anti-Virus programını mümkün olduğunca az kullanıcı müdahalesi ile tehlikeli durumları kendi halleden yüksek-vasıflı bodyguard olarak düşünün.

Her zaman güncel olun ve her zaman korunun
Günlük imza güncellemeleri ile Ashampoo Anti-Virus programınız eski ve yeni tüm tehditleri belirlemek ve onları etkisiz hale getirmek için her zaman hazırdır. En iyi özelliği, güncellemeler tamamen otomatik bir şekilde gerçekleşir.

Hızınızdan ve güvenliğinizden ödün vermeyin. Ashampoo Anti-Virus.

Güvenlik Bileşenleri
Real-time protection: Her zaman gerçekleşen saldırıları etkisiz hale getirir
Behavior Blocker: Uygulama davranışlarını izler ve henüz tanımlanmayan sıfır gün (zero-day) tehditlerini önler
On-Access Guard: Dosya işlemleri sırasındaki saldırı girişimlerini önler
Multi-Engine Scanner: Maksimum doğruluk için iki tarama motoru içerir
Customizable Whitelist: Dosyaları tarama dışında bırakmak için
Web protection: Zararlı web sitelerine erişimi engeller
Game mode: Kesintisiz oyun deneyimi için tüm güvenlik sorunları kontrol edilir ve gerekli ayarlar yapılır
Self-protection: Önemli program parçaları, güvenlik önlemlerinin devre dışı bırakılmasını önlemek için şifrelenir

Kullanıcı Arayüzü
Tüm program alanlarına hızlı erişim ile sezgisel genel bakış sayfası
Mantıksal olarak düzenlenmiş sekmeler
Karmaşık iç içe geçmiş pencereler olmadan düz widget düzeni

Sistem Araçları
File Wiper: Dosya ve klasörlerinizi dosya kurtarma araçlarıyla geri kurtarılamayacak şekilde kalıcı olarak silerek gizliliğinizi koruyun. Ayrıca silinen dosyaların kurtarılmasını önlemek için boş sabit disk alanının üzerine yazmak mümkündür.
Internet Cleaner: İnternet gezinme izlerinizi temizleyin ve geçici internet dosyalarını silin, tarayıcınızın ön bellek dosyalarını temizleyin ve tarayıcı geçmişinizi silin.
Hostfile Checker: İstenmeyen DNS yönlendirmeleri için Windows host dosyasını tarar
ADS Scanner: Görünmez veri akışları ve onları silmek için NTFS sürücüleri tarayın
StartUp Tuner: Bilgisayarınızın açılış süresini kısaltın ve otomatik başlama girdilerini devre dışı bırakın
LPS Viewer: Winsock-Layers ve ağ hareketinizi yönetin

Uyumluluk
Windows XP SP2
Windows Vista SP1
Windows 7
Windows 8 ve Windows 8.1

Sistem Gereksinimleri
Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows XP / Vista / 7 / 8
Bilgisayar: Uygun bir hızda yukarıdaki işletim sistemlerinden birini çalıştıran herhangi bir bilgisayar.
Disk Alanı Gereksinimleri: Program dosyaları artı yedek dosyalar için 230 MB (en az).
Çeşitli: Düzenli aralıklarla son imza güncellemelerini sisteme sağlamak için otomatik imza güncellemelerinin etkinleştirlmesi önerilir. Bilgisayarınızda yüklü olan başka bir anti-virüs yazılımı çakışmaya neden olabilir ve bu nedenle kaldırılması gerektiğini unutmayınız. En iyi sonuçlar için Ashampoo Anti-Virus programını başka bir anti-virüs programıyla yüklemeyin.

ashampoo antivirus full

ashampoo antivirus 2015 full

Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe indir


Etiketler

Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe programının en son versiyonunu ve Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Ashampoo Anti-Virus 2015 Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.