Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows

Cold Turkey Blocker, özel gereksinimleriniz için yapılandırmanız kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Belirli bir web sayfasından İnternetin tamamına kadar olan herhangi bir şeyi engellemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, istisnalara izin verebilir, uygulamaları engelleyebilir veya hatta bilgisayarınızı bilgisayarınızdan kilitlemek için kullanabilirsiniz!
Etrafını Aşması Zor
Diğer dikkat dağıtıcı blokerlerin üstesinden gelmek çok kolaydır. İnsanlar Cold Turkey Blocker kullanıyor, çünkü bir bloğa başladığınızda, kolay bir çıkış yolu yoktur. Varsayılan olarak, zamanlayıcılar kadar zamanlayıcılar kilitlenir. Haftalık yinelenen zamanlama, belirli bir zamana kadar da kilitlenebilir.
 
Motivasyonel blok sayfalar
Cold Turkey Blocker bir web sitesini engellediğinde, çalışmanız gerektiğini size hatırlatmak için motivasyonel bir teklif görürsünüz.
 
Web sitelerini
engelleme Ekli listeleri kullanın veya sınırsız sayıda web sitesi ekleyerek kendi listelerinizi oluşturun. Zamanlayıcılar ve zamanlanmış bloklar arasında birbiri yerine kullanılabilecek altı farklı liste oluşturabilirsiniz.
 
İnternet'te joker karakterlerle engelleme
Joker karakterler, tüm interneti engellemek için blok listesine *. * Ekleyerek kullanılabilir. Tek boynuzlu atların Google aramalarını engellemek için joker karakterler de kullanabilirsiniz: google. * / * Q = tek boynuzlu atlar *
 
Belirli sayfaları engelle
Hala Facebook'a izin vermek, ancak bir Facebook profili gibi belirli bir sayfayı engellemek istiyorsanız, bunu ekleyerek yapabilirsiniz. : facebook.com/username
 
İstisnalar ve beyaz listeleme
Web siteleri, aksi takdirde engellenecekleri zaman onlara erişmek isterseniz istisnalar listesine eklenebilir. Örneğin, reddit.com engellenmişse, ancak yine de bir subreddit'e erişmek istiyorsanız: reddit.com/r/getmotivated
 
Bir zamanlayıcı başlatın
Bloğun ne zaman bitmesini istediğinizi seçin, ardından düğmeyi çevirerek zamanlayıcıyı başlatın. Varsayılan olarak, Cold Turkey Blocker değişiklikleri önlemek için zamanlayıcıyı kilitler. Bu davranışı gelecekteki zamanlayıcılar için 'Ayarlar' sekmesinden değiştirebilirsiniz.
 
İstatistikler
Zamanınızı nereye harcayacağınızı tahmin etmeye gerek yok. En büyük zaman kaybınızı takip etmek için istatistik özelliğini etkinleştirin. Toplanan verilerin hiçbiri bilgisayarınızdan gönderilmez.

Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows indir


Etiketler

Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows programının en son versiyonunu ve Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Cold Turkey Blocker Pro 3.10 - Windows'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.