KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0

KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0

KLS Backup 2008; ile yerel sürücüleriniz ile a? sürücüleriniz arasında veya CD/DVD medya dosyaları arasında bir yedekleme, senkronizasyon ve disk temizleme programıdır. Temizleme özelli?i ile yedekleme ve özel dosyaları temizlemek için de mükemmel bir çözüm sunar. ıste?e ba?lı olarak yedeklenen dosyalar ister sıkıştırılmadan ister de Zip, 7-Zip, SQX gibi formatlarda sıkıştırılarak saklanabilir. KLS Backup dosyaları ve klasörleri yerel sürücülerden, a? sürücülerinden, ftp sunucularından yedekleyebilir. Ayrıca kayıt anahtarlarını da yedekleyebilir.

Gelişmiş versiyon ile yedeklenmek istenen dosya saniyeler içerisinde bulunabilir ve yedeklenebilir. Senkronizasyon özelli?i ile iki farklı klasördeki iki içerik çok kolay bir şekilde senkronize edilebilir. Windows üstünde çalışırken otomatik olarak yedekleme çözümü de sunan bu program ile artık yedeklemelerinizi otomatik olarak da yapabilirsiniz.

Yeni versiyonda şifreli zip formatında yedekleme kaydı yapılabilmekte, yapılan her işlemin kaydı tutulmakta ve kullanıcı arayüzü daha da kolaylaşmaktadır.

 KLS Backup 2008 is a powerful backup, synchronization and disk cleaner program that allows you to back up or synchronize your data to local and network drives, CD/DVD media or FTP server. The cleanup feature is a complete solution to backup and clean private data and free up disk space. The backup files can be stored uncompressed or compressed in standard Zip, 7-Zip or SQX format. KLS Backup 2008 can back up files and folders (from local drives, network locations, FTP servers), registry keys. Advanced version management, makes possible to find and restore any backup version within seconds. The synchronization feature allows you to easily synchronize the contents of two different folders.

Key features:
• Backup from: local and network drives, Windows Registry, FTP server
• Backup to: local and network drives
• Backup to: CD/DVD media (CD-R/CD-RW/DVD±RW/DVD±R/DVD-RAM) using the built-in CD/DVD burner
• Backup to: FTP server (with SSL/TLS support)
• Backup of open, locked files
• Runs as a windows service
• Predefined backup items (plugins)
• Advanced Archive Version management
• Local/Network folder synchronization with Local/Network folder/ZIP archive
• Local/Network folder synchronization with a folder on an FTP server
• Easy-to use user interface for beginners and advanced options for experts
• Standard ZIP compression, Zip64 support, 7-Zip and SQX compression
• Full, Incremental, Differential backup modes
• Detailed logs, sending logs in e-mail
• NT Event Logging support
• Integrated Scheduler
• Flexible restore options

4.6.5.0 (November 25, 2008)
[NEW] Next Run Time displayed in the profile view
[NEW] Zip compression: option to store files without compression
[NEW] Automatic Updates proxy server support
[NEW] Scheduler status displayed in the scheduler dialog
[CHANGED] improved incremental backup speed
[FIXED] invalid start time in the backup log
[FIXED] Scheduled tasks view is not refreshed
[FIXED] some third party compressed archives were not opened
[FIXED] FTP browser: sort columns
[FIXED] minor fixes and improvements
KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0
Ortalama Download Boyutu: 11 Mb

Film Ara, Film İzle
KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0 indir


Etiketler

KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0 programının en son versiyonunu ve KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana KLS Backup 2008 Professional v4.6.5.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.