Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03

Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03

Google Hybrid Maps Downloader - küçük bir görüntü haritaları (etiket ile uydu görüntüleri yardım güzel araçlar) Haritalardan google. İndirilen tüm haritaları disk .. kaydedilebilir Ve kolayca boylam ve her sitenin enlem alabilirsiniz.
Google Hybrid Maps Downloader şirin bir araç küçük çini melez harita görüntüleri (yardımcı olan etiket ile uydu görüntüleri) google maps den. Google Hybrid Maps Downloader şirin bir araç küçük çini melez harita görüntüleri (yardımcı olan etiket ile uydu görüntüleri) google maps den. İndirilen tüm küçük resimler diske kaydedilir. İndirilen tüm küçük resimler diske kaydedilir. Sen Hybrid Maps Viewer tarafından haritalar indirilen görüntüleyebilirsiniz Yoksa büyük bir BMP harita bunları birleştirebilirsiniz. Sen Hybrid Maps Viewer tarafından haritalar indirilen görüntüleyebilirsiniz Yoksa büyük bir BMP harita bunları birleştirebilirsiniz. Bu proxy sunucusu destekler. Bu proxy sunucusu destekler. Ve kolayca boylam ve her indirilen küçük çini görüntünün enlem alabilirsiniz. Ve kolayca boylam ve her indirilen küçük çini görüntünün enlem alabilirsiniz.
OS: Windows XP ve Windows Vista / 7
Dil: İngilizce

Google Hybrid Maps Downloader - nice tools that help you get a small image maps (satellite images with labels) from maps google. All downloaded maps can be saved to disk.. And you can easily get the longitude and latitude of each site.
Google Hybrid Maps Downloader is a cute tool that help you to get small tile hybrid map images (satellite images with labels) from google maps. Google Hybrid Maps Downloader is a cute tool that help you to get small tile hybrid map images (satellite images with labels) from google maps. All downloaded small images are saved on the disk. All downloaded small images are saved on the disk. You can view downloaded maps by Hybrid Maps Viewer Or you can combine them into a big BMP map. You can view downloaded maps by Hybrid Maps Viewer Or you can combine them into a big BMP map. It supports proxy server. It supports proxy server. And you can easily get the longitude and latitude of each downloaded small tile image. And you can easily get the longitude and latitude of each downloaded small tile image.
OS: Windows XP and Windows Vista / 7
Language: English

Film Ara, Film İzle
Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03 indir


Etiketler

Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03 programının en son versiyonunu ve Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Allallsoft Google Hybrid Maps Downloader v7.03'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.