Sürücü Yedekleme Programı

Sürücü Yedekleme Programı

Driver Genius sürücülerinizi EXE dosyası içine yedekleyebileceğiniz çok kullanışlı bir programdır. Sürücünüzü tek tuşla yedekleyebilir veya yedek dosyanızı geri açabilirsiniz. Bilgisayarının hızını korumak isteyen kullanıcılara tavsiye edebileceğimiz bir program.
Özellikleri:
# Aygıt sürücülerinizi kolay ve hızlıca yedekleyebilirsiniz.
# Sürücülerinizi bir ZIP ya da kendi açılabilen EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz.
# Sürücülerinizi otomatik kurulumlu bir EXE dosyasına yedekleyebilirsiniz ve birden fazla bilgisayara yüklemek için bu dosyayı MS-DOS altında çalıştırabilirsiniz.
# Programın sihirbazı sayesinde sürücülerinizi adım adım yedekleyebilir ve yeniden yükleyebilirsiniz.
# Yüklü sürücüleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
# Programın kendi veritabanında 30.000'den fazla donanım, 1.000'den fazla donanım sürücüsü bilgisi mevcuttur.
# Eski sürücülerinize geri dönmek bu programla çok kolay. Ayrıca tek tuşla donanım sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz.
# Geçersiz ve az kullanılan sürücüleri silerek sistem performansını ve güvenliğini arttırabilirsiniz.
# NVIDIA görüntü ayarları panelindeki birçok gizli seçeneği açar ve daha ayrıntılı değişiklikler yapmanıza izin verir. Bu sayede overclock, AGP, fan kontrolü, OpenGL 2.0 desteği ve daha fazlasını görebilir ve çeşitli ayarlar yapabilirsiniz.
# İşletim sisteminiz, BIOS'unuz, işlemciniz, bellekleriniz, disket sürücünüz, yerel diskiniz, CD/DVD sürücünüz, ekran kartınız, ses kartınız, ağ kartınız, modeminiz, klavvyeniz, fareniz, yazıcınız vb. tüm donanımınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
NOT: Program çok gelişmiş ayarlara izin verdiği için son derece dikkatli kullanılmalıdır. Aksi halde sisteminize zarar verebilirsiniz.
Yenilenen Özellikler:
- Yedekleme işlemi esnasında donma sorunu giderilmiş.
- Windows Vista işletim sistemi desteği eklenmiş.
- Sürücü güncelleme özelliği eklenmiş.
Driver Genius can back up the drive into your EXE file is a program very useful. You can back up your drive or backup files with one click you can turn your back. The speed of computer users who want to maintain a program to recommend.
Features:
# Back up device drivers can easily and quickly.
# Your drivers to a ZIP or EXE files to back up their opening.
# You can back up your drivers automatically kurulumlu and an EXE file to install on multiple computers, this file can run under MS-DOS.
# The program wizard can back up and restore your drivers step by step, you can.
# You can get more detailed information about your installed devices.
# 30 000 in the database of more than hardware, the 1000 is more than hardware driver information.
# This program is very easy to go back to your old drive. You can also update your hardware drivers with one click.
Invalid and delete rarely used drivers can increase the system performance and security.
# Many hidden options in NVIDIA Display settings panel opens and allows you to make further changes. In this way, overclocking, AGP, fan control, OpenGL 2.0 support and much more visible and can make various settings.
# If your operating system, BIOS, CPU, memory, your disk drive, a local disk, CD / DVD drive, video card, sound card, network card, Modem, Keyboard, Mouse, Printer. You can get detailed information about all your hardware.
NOTE: The program allows for advanced settings should be extremely cautious. Otherwise you can damage your system.
Renewed Features:
- The backup issue has been addressed during the freeze.
- Added support for Windows Vista operating system.
- Added feature for driver updates.

Film Ara, Film İzle
Sürücü Yedekleme Programı indir


Sürücü Yedekleme Programı programının en son versiyonunu ve Sürücü Yedekleme Programı programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Sürücü Yedekleme Programı ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Sürücü Yedekleme Programı tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Sürücü Yedekleme Programı türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Sürücü Yedekleme Programı'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.