K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full

K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full

K-Lite Codec Pack DirectShow filtreleri, VFW / ACM codec koleksiyonu ve aletlerdir. Codec ve DirectShow filtreleri kodlama ve ses ve video formatlarını çözme için ihtiyaç vardır. K-Lite Codec Pack tüm ses ve film dosyalarını oynatmak için kullanıcı dostu bir çözüm olarak tasarlanmıştır.
K-Lite Codec Pack ile tüm popüler ses ve video formatları ve hatta bazı az görülen formats.The K-Lite Codec Pack oynamak gerekir diğer codec paketleri karşılaştırıldığında önemli avantaj bir çift var:
* Bu sık sık güncellenir. Bu yüzden ve en yeni olan her zaman en güncel ve / veya en iyi bileşenleri.
* Tüm parçaları dikkatlice belirli amaçlar için seçilmiştir. Bu şeyler sadece rastgele bir sürü birlikte atılmış değildir.
Çok kullanıcı dostu ve kullanımı kolaydır.
Kurulum tamamen özelleştirilebilir, size gerçekten isteyen bileşenleri sadece install edebiliyoruz anlamı *.
* Özelleştirme yetenekleri bile bileşeni düzeyi ötesinde. Bazı bileşenler çok biçimde idare edebiliyoruz. Sen belirtebilirsiniz tam olarak hangi bileşenlerin hangi biçimleri kolu olmalıdır. Paketi dolayısıyla tamamen kendi özel ihtiyaçlarına ve tercihlerine tweaked olabilir.
* Kaldırma paketi tarafından yüklenen her şeyi kaldırır. Tüm kayıt defteri anahtarlarını dahil.
Bu son derece entegre sihirbazı ile tamamen özelleştirilmiş katılımsız yükleme yapmak çok kolaydır.
Hiçbir, adamcağız kötü ya da kararsız codec içermiyor *.

The K-Lite Codec Pack is a collection of DirectShow filters, VFW/ACM codecs, and tools. Codecs and DirectShow filters are needed for encoding and decoding audio and video formats. The K-Lite Codec Pack is designed as a user-friendly solution for playing all your audio and movie files.
With the K-Lite Codec Pack you should be able to play all the popular audio and video formats and even several less common formats.The K-Lite Codec Pack has a couple of major advantages compared to other codec packs:
* It is updated frequently. So it is always up-to-date with the newest and/or best components.
* All components have been carefully selected for specific purposes. It is not just a random bunch of stuff thrown together.
* It is very user-friendly and easy to use.
* The installation is fully customizable, meaning that you are able to install just those components that you really want.
* The customization abilities even go beyond the component level. Some components are able to handle multiple formats. You can specify exactly which components should handle which formats. The pack can thus be fully tweaked to your own specific needs and preferences.
* Uninstallation removes everything that was installed by the pack. Including all registry keys.
* It is extremely easy to make a fully customized unattended installation with the integrated wizard.
* It does not contain any bad, buggy or unstable codecs.

Film Ara, Film İzle
K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full indir


Etiketler

K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full programının en son versiyonunu ve K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana K-Lite Codec Pack 6.2.0 Full'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.