Registry Purify 5.05

Registry Purify 5.05

Registry Purify analiz ve Windows kayıt, yedekleme geçersiz girdileri temiz ve verimliliği sağlamak için dosya sistemi düzeyinde tüm kayıt, kompakt kayıt geri yükleme. Sağlam, geçersiz girişler için tüm Windows kayıt defterini tarama algoritması analiz kullanır ve kayıt hataları bulundu listesini sağlar, daha sonra seçerek her öğe temiz ya da otomatik olarak hepsini tamir seçebilirsiniz.
Ana Özellikler:
• Yeni tarama motoru
Registry Purify normal algoritması% 50'den fazla kullanarak hızlı analiz geliştirir yeni "SharpANA Motoru". Bu arada, "SharpANA Motoru" hard disk besbelli olan etkili sabit disk korur okuma azaltır. multithread teknolojinin doğru kullanımı, azaltan sistem kaynaklarının tüketimi.
• Otomatik Undo Yaratılış Dosya Ve Kolay Recover
Size kolaylık sağlamak için ve maksimum koruma sigortalanması için, Kayıt Defteri Purify otomatik olarak herhangi bir onarım için dosya geri böylece gerekirse kolayca tekrar herhangi bir değişiklik kurtarabilirsiniz yapılan oluşturun.
• Yap-Microsoft Kayıt Defteri Düzenleyicisi Destek
Çift tıklama ile herhangi bir kayıt sicil Purify listesinde, Microsoft Regedit kaydın üzerine Az önce tıkladığınız odaklı çalışacağını bulundu. Bu uygun sen detailedly her giriş incelemek ve daha sonra karar vermek içindir.
• Microsoft Regedit uyumlu Undo Dosya
Registry Purify's sicil dosya Microsoft Windows Registry Editor Version 5.00 ile uyumlu geri. Kayıt dosyasını tamamen son kullanıcılara, size doğrudan veya düzenleyebilir sadece elle üzerine çift tıklayarak ithalat anlam açılır.
• Kullanıcı Dostu GUI Arabirimi
Registry Purify güçlü ve basit kullanmaktır. Arayüz tüm işlevsellik ve performansı bugünün bilgi işlem ortamlarında gerektirmiştir onun.
• Basit Ama Güçlü ve Güvenli
Registry Purify güvenle hatalar için Windows kayıt defteri içinde, sağlam analiz algoritması kullanarak tarar ve yalnızca birkaç fare tıklaması ile tamir onları.
• Kayıt Defteri Kompakt / Verimlilik Okuma Yazma Kazanç için
Bir çok geçersiz kayıt defteri girdileri temizlenir, kayıt kompakt kayıt defteri gereklidir. Registry Purify kayıt girişlerinde kompakt için kayıt boşlukları kaldırarak yeniden oluşturur.
• Güvenilir Kayıt Defteri Yedekleme
Registry Purify farklı zaman ve yaratılması için boş sabit disk alanı bağlı olarak sırt, herhangi bir sayıda kayıt defteri yedekleme destekler. Size kolaylık sağlamak için, kayıt defteri yedekleme dosya adı / Ay / Gün / Saat: Dakika: İkinci "" Yılın biçimini alır.
• Verimli Kayıt Geri Yükleme
basit bir iletişim arabiriminde, kayıt ve yedekleme silme geri kolayca ve açıkça bitmiş olabilir. Rağmen sayısı? Yedekleme, Kayıt Defteri Purify sen, yedek dosyaları için büyük olabilir bazı yedek kayıt defteri yedekleme sayısı 3 bitti silmek gerektiğini hatırlatacaktır sınırlı değildir.
• İki Açılı Analizi
iki yönden harekete kayıt defteri girdileri, Registry Purify analiz ederken: bir kayıt yöntemi analiz dayanır, başka bir dosya-analizi yöntemi dayanıyor. analiz iki yönünü kullanarak, Windows kayıt defteri iyice her zamankinden daha fazla geçersiz girişleri kontrol etmek analiz edilecektir.

Registry Purify analyze and clean invalid entries in Windows registry, backup and restore entire registry in system file level, compact registry to gain efficiency. It uses robust analyzing algorithm to scan your entire Windows registry for any invalid entries and provides you with a list of all registry errors found, you can then choose to selectively clean each item or automatically repair them all.
Main Features:
• New Scan Engine
Registry Purify improves analyzing speed over 50% than normal algorithm by using new "SharpANA Engine". Meanwhile, "SharpANA Engine" reduces reading of hard disk evidently, which protects your hard disk effectively. The proper use of multithread technology, reduces consumption of system resources.
• Automatic Undo File Creation And Easy Recover
For your convenience and for insuring maximum protection, Registry Purify automatically create undo file for any repairs made so that you can easily recover any changes again if required.
• Build-in Microsoft Registry Editor Support
By double click any entry found in Registry Purify list, Microsoft Regedit will run focusing on the entry you just clicked. It is convenient for you to examine each entry detailedly and then make your decision.
• Microsoft Regedit compatible Undo File
Registry Purify's registry undo file is compatible with Microsoft Windows Registry Editor Version 5.00. The registry file is fully opened to end users, meaning that you can edit directly or just import manually by double click on it.
• User Friendly GUI Interface
Registry Purify is powerful and simple to use. Its Interface has all the functionality and performance required in today's computing environments.
• Simple But Powerful and Safe
Registry Purify safely scans inside your Windows registry for errors, using robust analyzing algorithm , and repairs them with just a few mouse clicks.
• Registry Compact To Gain Read/Write Efficiency
When cleaned many invalid registry entries, registry compact is necessary to your registry. Registry Purify rebuilds the registry removing blanks in the entries to compact your registry.
• Reliable Registry Backup
Registry Purify supports registry backup of different time and creation any number of backup depending on your free hard disk space. For your convenience, registry backup file name takes format of "Year/Month/Day/Hour:Minute:Second".
• Efficient Registry Restore
In one simple dialog interface, registry restore and backup deletion can be finished easily and explicitly. Although number of? backup is not limited, Registry Purify will remind you to delete some backup when the number of registry backup is over 3, for backup files can be big.
• Two-Aspect Analyze
While analyzing registry entries, Registry Purify take action in two aspect: one is registry-based analyzing method, another is file-based analyzing method. By using the two-aspect analyze, Windows registry will be analyzed thoroughly to check out more invalid entries than ever.

Film Ara, Film İzle
Registry Purify 5.05 indir


Etiketler

Registry Purify 5.05 programının en son versiyonunu ve Registry Purify 5.05 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Registry Purify 5.05 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Registry Purify 5.05 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Registry Purify 5.05 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Registry Purify 5.05'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik1guvenlik8guvenlik2guvenlik0guvenlik9

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.