UltraMixer Professional v2.3.8

UltraMixer Professional v2.3.8

UltraMixer Professional UltraMixer Temel daha fazla işlevleri içerir ve yükseltilmiş bir kullanıcı arayüzü ile geliyor. Beginners will get used to this version very soon. Yeni başlayanlar bu sürüme çok yakında kullanılmış olacaktır. UltraMixer Professional suits professional users, who are already experienced in the world of digital mixing, and who don't want to miss a lot of useful features. zaten dijital mix dünyasında tecrübeli UltraMixer Professional uygun profesyonel kullanıcılar, ve kim yararlı şekil bir çok kaçırmak istemiyorum.
Those are some of the functions UltraMixer Professional offers: Realtime Effects, Sampler, 31 band equalizer, Hardware Controller support and much more. Bunlar bazı işlevler vardır UltraMixer Professional sunar: Realtime Etkileri, Sampler, 31 bant ekolayzır, Donanım Controller desteği ve çok daha fazlası. The purchase of a license for UltraMixer Professional authorizes individual persons and organisations for private, public and commercial use of this software. UltraMixer Professional için bir lisans satın fertler ve bu yazılımın özel, kamu ve ticari kullanım için kuruluşların yetkili kılar.

No matter whether you want to use UltraMixer for a professional gig or at a private party or as virtual jukebox in restaurants, hair studios or medical surgeries - it will prove the right choice! İster profesyonel bir konser veya özel bir partide ya da restoranlarda sanal müzik kutusu, saç stüdyo ya da tıbbi cerrahi olarak için UltraMixer kullanmak istediğiniz - bu ideal ispat edecektir!

UltraMixer is the first DJ software in the world, that is available for the most popular operating systems Windows, Linux and Mac OS X. UltraMixer dünyada mevcut en popüler işletim sistemleri için ilk DJ yazılımı, Windows, Linux ve Mac OS X

Film Ara, Film İzle
UltraMixer Professional v2.3.8 indir


Etiketler

UltraMixer Professional v2.3.8 programının en son versiyonunu ve UltraMixer Professional v2.3.8 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra UltraMixer Professional v2.3.8 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. UltraMixer Professional v2.3.8 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz UltraMixer Professional v2.3.8 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana UltraMixer Professional v2.3.8'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.