Web Studio 20 Build 5.0

Web Studio 20 Build 5.0

Web Studio bir web tasarım programı öğrenmek çok kolay. Even if you don't know anything about the internet, our teaching tools will help you step-by-step along the way. Eğer internet hakkında hiçbir şey bilmiyorum bile, bizim eğitim araçları yol boyunca adım adım yardımcı olacaktır.
Web Studio has everything you need to create and upload your site. Web Studio oluşturmak ve sitenize upload gereken her şeyi vardır. It has galleries with backgrounds, buttons, color schemes and other graphics that you can use to design your web pages. Bu arka plan, düğmeler, renk düzenleri ve web sayfaları tasarlamak için kullanabileceğiniz diğer grafik galerileri bulunuyor. You can also use graphics you make yourself -- the choice is yours. Ayrıca kendiniz olun - seçim sizin grafik kullanabilirsiniz.
Web Studio's easy WYSIWYG* interface makes it easy for you to create a website with a professional edge. Web Studio kolay WYSIWYG * arabirimi için profesyonel bir kenarı ile bir web sitesi oluşturmak için kolaylaştırır. Whether you are creating a site for an office, company, organization or small business, Web Studio is a program that everyone can use. Bir ofis, şirket, kuruluş veya küçük işletme için bir site oluşturma olsun, Web Studio bir program herkesin kullanabilirsiniz.
Tens of thousands of customers have created professional-looking websites for businesses, organizations, government, schools, or just about anything. müşterilerinin Onbinlerce işletmeler için profesyonel görünümlü web sitelerini oluşturduk, kuruluşlar, hükümet, okullar, ya da hemen her şey. One of the best features of Web Studio is that it is a web design program that you won't outgrow. Bir Web Studio en iyi özelliklerinden biri de sen büyümek olmayacak bir web tasarım programı olmasıdır. The more you learn about website design, the more you will appreciate this web design program. Daha hakkında web sitesi tasarımı öğrendikçe, daha bu web tasarım programı takdir edeceklerdir.
Web Studio has unlimited expansion. Web Studio sınırsız genişleme vardır. Create your own graphics and insert them into Web Studio. Kendi grafik ve sokmak onları Web Studio içine. Use the HTML editor to bring in your own HTML and also edit the HTML of the objects and pages of your website. ve kendi HTML getirmek için de nesneler ve web sitenizin sayfalarını HTML düzenleme HTML editörü kullanın.
Many professional web designers use Web Studio because it reduces the time it takes them to create and build their websites. bunu yaratmak ve inşa kendi web siteleri onlara gereken süreyi azaltır Birçok profesyonel web tasarımcıları Web Studio kullanın.
Features Özellikler
- Incredibly easy page layout - İnanılmaz derecede kolay sayfa düzeni
Just drag objects around to put them where you want to see them Sadece bunları bunları görmek istiyorum koymak nesneleri sürükleyin
on the web Web'de
- Handy workspace - Handy workspace
The new ribbon interface and custom page view make it easy to Yeni şerit arayüzü ve özel sayfa görünümü kolaylaştırır
find what you need ihtiyacınız olanı bulmak
- Video Tutorials - Video Tutorials
Web Studio integrates its tutorials right in the program Web Studio programı sağ onun Öğreticiler entegre
- Master Page - Ana Sayfa
Change it once--change it everywhere Değişiklik bir kez - her değiştirmek
- Menu Maker - Menü Maker
A completely painless way to make drop down menus out of any Tamamen ağrısız bir şekilde yapmak için herhangi menüler dışarı açılır
graphic. grafik.
- Forms Factory - Formlar Fabrikası
Take surveys, capture info, take orders, accept Take anketleri, yakalama bilgi, emir kabul
applications--Web Studio does all the work uygulamaları - Web Studio tüm çalışıyor
- Painless mashups - Ağrısız lapa
YouTube, Google Maps, Picasa, Flickr, Flickr Badges, Smug Mug, YouTube, Google Maps, Picasa, Flickr, Flickr Armalar, kendini beğenmiş Mug,
Twitter, Facebook Twitter, Facebook
- And much more... - Ve çok daha fazlası ...

Web Studio 20 Build 5.0 indir


Etiketler

Web Studio 20 Build 5.0 programının en son versiyonunu ve Web Studio 20 Build 5.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Web Studio 20 Build 5.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Web Studio 20 Build 5.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Web Studio 20 Build 5.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Web Studio 20 Build 5.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.