Hamrick VueScan Pro 8.6.46

Hamrick VueScan Pro 8.6.46

VueScan 1200 bitti ve film tarayıcıları ve 321 dijital kameranın RAW dosya türlerini flatbed destekler ve Mac OS X, Windows ve Linux için kullanılabilir. It automatically adjusts images to optimum color balance, which reduces the need to manually do this in Photoshop. Otomatik olarak elle Photoshop Bunu azaltır optimum renk dengesi, görüntü ayarlar. VueScan includes built-in color calibration of scanners, producing colors that look true to life. VueScan yerleşik scanners renk kalibrasyonu, yaşam gerçek bakmak üreten renkler. Supporting more than 100 brands of negative film, VueScan offers options for scanning faded slides and prints, batch scanning, IT8 color calibration and other advanced scanning features. negatif film 100'den fazla marka desteklenmesi, VueScan tarama solmuş slaytlar için seçenekler sunar ve toplu tarama, IT8 renk kalibrasyonu ve diğer gelişmiş tarama özellikleri yazdırır.
VueScan is a powerful, easy-to-use program that: VueScan yani güçlü, kolay kullanımlı program:
- scans documents, photos and film - Tarar belge, fotoğraf ve film
- creates PDF, JPEG, TIFF and TXT files - PDF, JPEG, TIFF ve TXT dosyalarını oluşturur
- supports more than 1500 scanners - 1500 den fazla tarayıcıları destekler

Film Ara, Film İzle
Hamrick VueScan Pro 8.6.46 indir


Etiketler

Hamrick VueScan Pro 8.6.46 programının en son versiyonunu ve Hamrick VueScan Pro 8.6.46 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Hamrick VueScan Pro 8.6.46 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Hamrick VueScan Pro 8.6.46 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Hamrick VueScan Pro 8.6.46 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Hamrick VueScan Pro 8.6.46'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.