Tux Boyama Programı Türkçe

Tux Boyama Programı Türkçe

Tux Paint Taşınabilir serbest çizim ve özellikle genç çocuklar yaşları 3 ve yukarı (okul öncesi yaş için kuruldu boyama programı k-6). This Free Drawing and Painting Software is super easy to use and incorporates an "encouraging cartoon mascot" and fun sounds to help guide your child through the program. Bu özgür Çizim ve Boyama Yazılım kullanımı kolay süper ve bir "cesaret verici karikatür maskotu" ve eğlenceli birleştirmek program sayesinde çocuğunuzun göstermede yardımcı geliyor. Help your child brush up on their art skills and bring out their creative side. onların sanat becerileri tazelemek Çocuğunuzun Yardım ve yaratıcı tarafı ortaya çıkarmak.
Features: Özellikler:
Simple Interface: Basit Arayüzü:
- A number of useful drawing tools are made available. - Yararlı çizim araçları çok sayıda sunulmaktadır. (See Drawing Tools, below.) (Bkz. Çizim Araçları'nın altında.)
- The drawing canvas is a fixed size, so the user doesn't need to worry about 'pixels' or 'inches' when making a new picture. user 'hakkında' veya 'inç' yeni bir resim yapma piksel endişelenmenize gerek yok bu yüzden - çizim tuvali sabit bir boyutu vardır.
- The entire program fits on a screen as small as 640x480, and can be displayed full-screen, to hide the computer's underlying 'desktop' interface. - Tüm programı bir ekranda 640x480 küçük olarak oturan ve tam ekran görüntülenebilir, arayüz bilgisayarın 'temel masaüstü' gizlemek için kullanılır. (It defaults to 800x600 mode, but can run at larger sizes and in portrait or landscape mode, as well.) (Bu 800x600 moduna ancak varsayılan büyük boyutta çalıştırabilir ve dikey veya yatay modunda de.)
- Loading and saving of images is done using thumbnails, so no knowledge of the underlying operating system's filesystem structure is needed. - Yükleme ve görüntülerin kaydedilmesi küçük kullanılarak yapılır, temel işletim sistemi dosya yapısı hakkında hiçbir bilgisi gereklidir böylece. Even filenames are unnecessary. Hatta dosya gereksiz.

Entertaining Interface: Arayüz Eğlenceli:
- Fun sound effects are played when tools are selected and used. - Fun ses efektleri zaman araçlar seçilir ve kullanılır oynanır.
- A cartoon version of Tux, the Linux penguin, appears at the bottom to give tips, hints and information. - Tux bir karikatür sürümü, Linux pengueni, altta ipuçları ipuçları ve bilgi vermek gibi görünüyor.

Drawing Tools: Çizim Araçları:
Paint brush: Boya fırçası:
- Various brushes available - Çeşitli fırçalar kullanılabilir
- Parents/teachers can add more brushes - Ebeveynler / öğretmenler daha fırça ekleyebilirsiniz
- Brushes can be animated - Fırçalar ruhlu olabilir
- Brushes can change shape depending on the direction they're drawn onlar çizilmiş konum yönüne bağlı olarak - Fırçalar değiştirebilirsiniz şekil
- Alternate color palettes can be created and used - Alternatif renk paletleri oluşturulabilir ve kullanılan

Rubber stamp: Lastik damga:
- Hundreds of photographic and cartoon stamps images are available - Ve fotoğraf karikatür pul görüntüler yüzlerce mevcuttur
- Parents/teachers can add more stamps and create categories - Ebeveynler / öğretmenler daha pullar ekleyebilir ve kategoriler oluşturabilirsiniz
- Stamps can have descriptive text and sound samples (names, facts, etc.) and/or sound effects assigned to them - Pullar açıklayıcı bir metin ve ses örnekleri (ad, gerçekler, vb) ve olabilir ve / veya ses efektleri kendilerine atanan
- Stamps can be resized, flipped and mirrored - Pullar resized olabilir, saygısız ve aynalı
- Raster bitmaps (Portable Network Graphics ("PNG")) with full-color and alpha transparency (32bpp RGBA) supported - Raster bitmapler (Portable Network Graphics (PNG ")) tam renkli ve alfa şeffaflık (32bpp RGBA) ile desteklenen
- Vector graphics (Scalable Vector Graphics ("SVG")) supported - Vektör grafik (Scalable Vector Graphics (SVG) desteklenir)

Line tool: Satırı aracı:
- Uses Paint Brush's brushes - Kullanım Boya Fırçası's fırçalar
- 'Rubberband' shows where the line will be drawn as you move the mouse - 'Rubberband sana fareyi olarak nerede çizgi çizilecek gösterir
- Shape tool - Shape aracı
- Draw various filled and unfilled polygonal shapes - Draw çeşitli dolgulu ve dolgusuz çokgen şekiller
- Rotate shapes (this feature can be disabled for younger children) - Döndür şekiller (bu özellik küçük çocuklar için) devre dışı bırakılabilir

Text and Label tools: Metin ve Etiket araçları:
- Come with various fonts - Çeşitli yazı gel
- Bold, italic and size can be changed - Kalın, italik ve boyutu değiştirilebilir
- Parents/teachers can add more fonts - Ebeveynler / öğretmenler daha yazı ekleyebilirsiniz
- Supports numerous languages (See International Character Input, below) - Destekler pek çok dilde (Bkz. Uluslararası Karakter Giriş, aşağıda)

Film Ara, Film İzle
Tux Boyama Programı Türkçe indir


Tux Boyama Programı Türkçe programının en son versiyonunu ve Tux Boyama Programı Türkçe programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Tux Boyama Programı Türkçe ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Tux Boyama Programı Türkçe tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Tux Boyama Programı Türkçe türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Tux Boyama Programı Türkçe'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik2guvenlik0guvenlik4guvenlik2guvenlik0

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.