Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable

Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable

ANVSOFT Flash Video Converter Macromedia Flash SWF dönüştüren güçlü bir yardımcı programdır video için (avi, mp4 mpeg) film klipleri ve ses Flash filmleri ile dosyaları. With Flash to Video Converter, you can easily turn your Flash videos into memorable projects on your mobile devices such as Apple iPod, Sony PSP and Mobile Phones to share with family and friends. Video Converter ile Flash için, kolayca unutulmaz projelere mobil cihazları gibi Apple aileniz ve arkadaşlarınızla, Sony PSP ve Cep Telefonları paylaşmak iPod Flash videoları açabilirsiniz.
With the leading audio and video codec, Flash to Video Converter lets you easily and fully enjoy the original effects of your Flash files on your PC, iPod, PSP, cell phones, DVD players and other portable devices. Video Converter önde gelen ses ve video codec, Flash ile kolayca sağlar tam olarak PC, iPod Flash dosyaların özgün efektlerinizi PSP, cep telefonları, DVD oynatıcılar ve diğer taşınabilir cihazlar.

Anvsoft Flash to Video Converter is a software program for converting video formats at fast speeds and high quality. Anvsoft Flash Video Converter bir yazılım programı hızlı ve yüksek kalitede video görüntüleme boyutlarını desteklemektedir.
Why do you choose Flash to Video Converter? Neden Video Converter Flash seçerim?

* Excellent video and audio quality in converted movie. dönüştürülmüş film * Mükemmel görüntü ve ses kalitesi.
* Very friendly user interface * Çok kullanıcı dostu arayüzü
* Users can choose to convert a segment of the added flash as you like * Kullanıcılar istediğiniz gibi ekledi flaş bir parça dönüştürebilirsiniz seçebilirsiniz

Features : Özellikler:

* Converting SWF to DVD, SWF to VCD / SVCD compatible MPEG files. * Dönüştürme SWF to DVD VCD / SVCD uyumlu MPEG dosyaları, SWF.
* Converting flash, swf to AVI, and support codecs such as 3ivx, DivX, and Xvid. 3ivx, DivX, Xvid ve gibi AVI * dönüştürme flash, swf ve destek codec.
* Converting flash to MP4, and support ipod and psp compatible codes such as H264, and MPEG4. H264 gibi MP4 * Dönüştürme flaş ve destek iPod ve PSP uyumlu kodları ve MPEG4.
* Adopting the Lower-Playback-Speed technology to achieve accurate audio and video synchronization and no skip frames. * Alt-Playback-Speed teknoloji benimsenmesi ve doğru ses ve video senkronizasyonu sağlamak için hiçbir kare atlayın.
* Using audio-extracting method to 100% keep the original sound. * Ses-% 100 orijinal ses tutmak yöntemi ayıklanan kullanma.
* Letting users easily select a segment of flash file to convert. * Letting kullanıcıların kolayca dönüştürmek için dosya flaş bir segment seçin.
* Easy-to-use interface. * Kolay kullanımlı arayüzü.

Three-step to convert flash (.swf) to videos Üç adım flaş (dönüştürmek. Swf) videoları

Converting flash to video with Flash to Video Converter involves a three-step workflow. Flash ile video için Video Converter flash dönüştürme üç aşamalı bir iş akışı içerir.
1. 1. Adding flash (.swf) files flaş (ekleme. swf) dosyalarını

Just click the File button to choose the SWF file you want to convert from your hard drive. Tıklamanız Dosya düğmeyi sabit diskinizden dönüştürmek istediğiniz dosyayı SWF seçin. The selected file will be highlighted. Seçilen dosya vurgulanır.
2. 2. Setting output options çıkış seçeneklerini ayarlama

Click the Options button to choose a profile and then set audio and video parameters for the output. Seçenekler düğmesini tıklayın ve bir profil seçmek için o ses ve çıkışı için video parametrelerini ayarlamak.
3. 3. Converting Dönüştürme

After setting all options for output video, click the Record button to convert your flash to video in selected format at once. Tıklatın Kayıt düğmesine video için seçilen biçimde seferde Flash dönüştürmek çıkış video için tüm ayarları yaptıktan sonra.

Film Ara, Film İzle
Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable indir


Etiketler

Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable programının en son versiyonunu ve Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Flash Anvsoft Video Converter Pro 1.4.1.1 Portable'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.