WinMend Data Recovery 1.3.6

WinMend Data Recovery 1.3.6

WinMend Veri Kurtarma - güçlü bir uygulama sabit diskler, Compact Flash, Memory Stick ve diğer medya veri kurtarma için. WinMend Data Recovery recovers files and data lost due to accidental deletion, formatting, virus attacks, problems at creation of sections or loading, improper shutdown, formatted media data. WinMend Veri Kurtarma dosyaları ve verileri kurtarır yanlışlıkla silinmesi nedeniyle, virüs saldırıları, kesitler veya yükleme, yanlış kapanma, biçimlendirilmiş medya verilerin oluşturulması, sorunları biçimlendirme kaybetti. The program supports systems: FAT12 / FAT16 / FAT32 / NTFS / NTFS5. Program sistemlerini destekler: FAT12 / FAT16 / FAT32 / NTFS / NTFS5.

WinMend Data Recovery recovers data on FAT12 / FAT16 / FAT32 / NTFS / NTFS5 partitions. WinMend Data Recovery FAT12 / FAT16 / FAT32 / NTFS / NTFS5 bölümleri verileri kurtarır. It can be used to scan partitions in various hard drives, removable drives and even in data cards, and to search and recover deleted or missing files, files lost during formatting or due to partition exceptions. Çeşitli sabit sürücüler, çıkarılabilir sürücüler ve veri kartları bile bölümleri taramak için kullanılabilir ve arama ve silinmiş ya da eksik dosyaları kurtarmak, kayıp dosya biçimlendirme ya da bölme istisnalar nedeniyle esnasında.

With unique recovery algorithm, WinMend Data Recovery can significantly improve the accuracy and speed of scanning, and ensure everything done in an absolutely safe condition without any negative impact on the system. eşsiz kurtarma algoritması ile WinMend Veri Kurtarma anlamlı, doğruluk ve tarama hızını artırabilir ve her şey kesinlikle güvenli durumda sistemdeki herhangi bir olumsuz etkisi olmadan bitmiş sağlar.

Here are some key features of "WinMend Data Recovery": İşte "WinMend Data Recovery" bazı temel özellikleri şunlardır:

Quick Scan: Hızlı Tarama:
- With this safe and high-speed scan engine, you can quickly locate and recover most deleted files - Bu ve yüksek hızlı güvenli tarama motoru ile, hızla bulabilir ve en silinmiş dosyaları kurtarmak

Full Scan: Tam Tarama:
- In case Quick Scan fails, you can go through Full Scan, which will never miss a single chance to find missing files. - Durumda Quick Scan, Full Scan aracılığıyla hangi bir şans eksik dosyaları bulmak için özledim asla gidebilirsiniz başarısız olur. Full Scan may take longer. Tam Tarama uzun sürebilir. However, based on our unique engine, its speed and reliability are still significantly higher than its peers. Ancak, benzersiz motoru üzerine kuruludur, hızı ve güvenilirliği hala daha yüksek olan eş daha vardır. (Full Scan is strongly recommended for formatted partitions.) (Tam Tarama kuvvetle biçimlendirilmiş bölümler için önerilir.)

Safe File Recovery: Güvenli Kurtarma Dosya:
- WinMend Data Recovery always ensures safe operations while recovering files. dosyaları kurtarma sırasında - WinMend Data Recovery her zaman güvenli operasyonlar sağlar. It never overwrites any current files. Herhangi bir geçerli dosya üzerine yazar asla. For those files that are not deleted but inaccessible because they are locked by the operating system or other applications, WinMend Data Recovery recovers and saves them to other partitions. silinmez ama ulaşılmaz onlar işletim sistemi veya diğer uygulamalar tarafından kilitlenmiş olduğu için bu dosyalar için, WinMend Veri Kurtarma kurtarır ve diğer bölümleri bunları kaydeder. Keep in mind, all operations are safe, and your current files will not be damaged or overwritten Unutmayın, tüm işlemleri güvenli ve mevcut dosyaları bozuk veya üzerine yazılmaz

WinMend Data Recovery 1.3.6 indir


Etiketler

WinMend Data Recovery 1.3.6 programının en son versiyonunu ve WinMend Data Recovery 1.3.6 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra WinMend Data Recovery 1.3.6 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. WinMend Data Recovery 1.3.6 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz WinMend Data Recovery 1.3.6 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana WinMend Data Recovery 1.3.6'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.