Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92

Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92

Rainlendar Masaüstünde boşluk değil çok almak üzerinde olan aracı özelliklerinden tam takvim yok ve kullanımı basit oldukça olduğunu. The application is platform independent so you can run it both on Windows and on Linux. Bunu hem Windows hem de Linux üzerinde çalışabilmesi için uygulama platformu bağımsızdır. The appearance can be customized with skins and you can even mix different skins together. Görünüm derileri ile özelleştirilebilir ve hatta birlikte farklı arayüzler karıştırabilirsiniz. It is possible to use Rainlendar with other calendar applications too. Mümkün diğer takvim uygulamaları ile çok Rainlendar kullanmaktır. Rainlendar uses the standard iCalendar format to store its events and tasks so you can easily transfer them between applications. kolayca uygulamalar arasında onları transfer böylece Rainlendar onun etkinlik ve görevlerini depolamak için standart iCalendar biçimi kullanır.

You can also subscribe to online calendars and see your Outlook appointments directly in Rainlendar. Sen Rainlendar yapabilirsiniz yılında abone de online doğrudan Outlook randevularını takvimleri görmek ve.

Rainlendar is an unicode application that supports localization so you can use it on your own language. Rainlendar dil kendi ebilmek kullanma o sensin öyle localisation destekleyen bir unicode uygulaması.

Key features of "Rainlendar Pro": özelliklerin Key "Rainlendar Pro":
· Platform independent · Platform bağımsız
· To do list · Liste yapmak için
· Localized · Lokalize
· Standards Compatible · Standatlar
· Alarms · Alarmlar
· Recurrence · Nüks
· Scripting · Scripting
· Backups · Yedeklemeler
· Printing · Baskı
· Search · Arama
· Shared calendars · Paylaşılan takvimleri
· Outlook support · Outlook desteği
· Look'n'feel · Look'n'feel
· Highly Customizable · Çok Özelleştirilebilir
· Multiple Calendars · Çoklu Takvimler
· Import & Export · Import & Export

What's new in Rainlendar Pro 2.8 Build 92 Beta: Ne Beta'nın 92 yeni içinde Rainlendar Build Pro 2,8:
· The category filters are now case insensitive. Kategori filtreler artık büyük küçük harf vardır.
· Month view didn't show multiple events on the same day correctly. · Ay görünümü aynı gün doğru birden çok etkinlik göstermedi. Fixed. Sabit.
· Weekly recurring events did not take into account the interval when calculating the end date. · Haftalık düzenli etkinlikler dikkate zaman bitiş tarihini hesaplarken aralığı sürmedi.
· Restoring a backup didn't apply the settings. · Geri Yükleme yedek ayarları geçerli değildi. Fixed. Sabit.
· Added possibility to create custom categories for skins which support them. · Imkanı onlara destek ciltler için özel kategoriler oluşturmak için eklenmiştir.
· "Custom category icon path" in advanced options can be used to define a folder for custom icons. gelişmiş seçenekleri · "Özel kategori simgesi yolu" özel simgeler için bir klasör tanımlamak için kullanılır.
· Added "Open containing folder" for the skin's context menu in the options dialog. · "Eklendi" seçenekleri iletişim cildin içerik menüsü için klasör içeren açın.
· Added %HF as header format code which will be replaced with the default header text. · HF varsayılan başlık metin ile değiştirilir gibi başlık biçim kodu% eklendi.

Film Ara, Film İzle
Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92 indir


Etiketler

Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92 programının en son versiyonunu ve Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Rainlendar Pro 2.8 Beta Build 92'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.