Vicon v1.7 BLADE

Vicon v1.7 BLADE

Vicon Blade bütün önemli öğeleri motion capture için gerekli, aktör kurulum sistem konfigürasyonuna kadar her şeyi basitleştirerek ve yüksek doğruluk MOCAP veri teslim içerir. Aimed at film, game, broadcast and post studios, Blade ensures what you capture is what you deliver. film, oyun, yayın ve post stüdyoları, Blade Amaçlı ne yakalama sağlar ne teslim olduğunu.
SUPPORT FOR BONITA CAMERAS BONITA KAMERALAR İÇİN DESTEK
Optical capture is now more accessible for smaller studios, can be used for a time-saving range of motion setups prior to capture in larger volumes and perfect for facial capture in smaller volumes. Optik yakalamak artık daha küçük stüdyolar için erişilebilir, hareket kurulumları bir zaman tasarrufu aralığı için önce geniş hacimli ve mükemmel küçük miktarlar içinde yüz yakalamak için yakalamak için kullanılmış olabilir.

SCRUB LAST TOOL Scrub SON TAKIM
Cache previous takes and scrub through them on the timeline so you can review the quality of your takes. Önbellek önceki alır ve fırçalayın bunlar aracılığıyla zaman çizgisinde sizin alır kalitesini gözden böylece.

NEW RECONSTRUCTION OPTIONS YENİ YENİDEN SEÇENEKLER
Users can now opt to reconstruct their motion capture data with 2D tracks, for maximum speed or 3D predictions, for more precise accuracy. Kullanıcılar artık 2D parça ile motion capture verilerin yeniden yapılandırılması amacıyla daha kesin doğruluk, maksimum hız veya 3D tahminleri için seçebilirler. The choice is yours. Seçim sizin.

NEW PIPELINES Yeni boru hatları
A series of new scripts are available to simplify workflows by grouping a series of actions for one-step processing of tasks including actor calibration, production skeleton setup and solve, plus many more. Yeni komut bir dizi oyuncusu kalibrasyon, üretim iskelet kurulum ve çözmek, artı çok daha fazla dahil görevlerden birini adım işleme için eylemler serisi gruplayarak iş akışlarını kolaylaştırmak için kullanılabilir.1.7 is available free of charge for all Blade users on their current license. 1,7 mevcut lisans tüm Blade kullanıcıları için ücretsiz kullanılabilir. For full details on how to download and install please visit your Vicon Support Account. karşıdan yükleme ve Vicon Destek Hesabı ziyaret edin install dolu ayrıntılar için.


Benefits Faydaları


KILLER KINEMATIC SOLVER KILLER kinematik çözücü
Blade's optimized kinematic solver provides ruthlessly fast and controllable results that are a accurate representation of your captured performances. Blade kinematik çözücü optimize senin yakalanan performansları bir doğru temsil edilir acımasızca hızlı ve kontrollü sonuçlar sağlar.


COMPLETELY CUSTOMIZABLE Tamamen özelleştirilebilir
Blade's open architecture, configurable UI and fully scriptable workflow enables complete customization so you can always work how you want. her zaman nasıl istediğini çalışma böylece Blade açık mimari, yapılandırılabilir UI ve tam scriptable iş akışı tam özelleştirme sağlar. You're guaranteed as your motion capture needs change and grow, Blade grows with them. Eğer motion capture değiştirmek ve büyümeye ihtiyacı olduğu garanti konum, Blade onlarla birlikte büyür.


NATIVE 3D VISUALIZATION NATIVE 3D GÖRSELLEŞTİRME
See every detail of your performance with Blade's native real-time visualization engine and virtual camera before working on your captured data offline. senin yakalanan verileri çevrimdışı Çalışmalara başlamadan önce, Blade doğal gerçek zamanlı görüntüleme motoru ve sanal kamera ile performans her detayını görmek için tıklayınız.


END TO END SCALABILITY END ölçeklenebilirlik END TO
Distribute your capture load and speed up your pipeline by running multiple instances of Blade simultaneously. Dağıtın yakalama yük ve aynı anda Blade birden fazla örneğini çalıştırarak boru hattı hızlandırır. Capture in one, real-time solve in another and process captured data offline in multiple copies, all at the same time. Yakalama bir, gerçek zamanlı bir başka ve süreç içinde birden fazla kopya veri çevrimdışı hepsi aynı anda ele çözmek. Blade has real-time data transfer capabilities, on-set and offline tools for the whole, end to end mocap process. Blade, son MOCAP süreci sonuna kadar tamamı için on-set ve offline araçları gerçek zamanlı veri aktarımı yetenekleri vardır.


FULL PERFORMANCE CAPTURE TAM PERFORMANS CAPTURE
To support the growing needs of performance capture Blade includes tools for multi-pass reconstruction, modeling, kinematically assisted labelling and multiple configurable solvers to handle the most complex data, consistently and accurately. performans yakalama Blade artan ihtiyaçlarını desteklemek için multi-pass rekonstrüksiyonu, modelleme, kinematik etiketleme ve çoklu ayarlanabilir çözücüleri en karmaşık veri işlemek için yardımlı, tutarlı ve doğru araçları içerir.


CREATIVE CONTROL CREATIVE KONTROL

Blade ensures you have all the tools to work how you want. Blade tüm araçları nasıl istediğini çalışmak zorunda sağlar. Whatever the size of your studio, whatever your requirements, you'll always be in creative control. Ne olursa olsun stüdyonun her türlü ihtiyaçlarınızı, her zaman yaratıcı kontrolünde olacak boyutu.

INSTALLATION: MONTAJ:

1. 1. Unzip & Unrar, check Crack/install.txt Unzip & Unrar, çek Crack / INSTALL.txt

Film Ara, Film İzle
Vicon v1.7 BLADE indir


Etiketler

Vicon v1.7 BLADE programının en son versiyonunu ve Vicon v1.7 BLADE programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vicon v1.7 BLADE ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Vicon v1.7 BLADE tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Vicon v1.7 BLADE türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Vicon v1.7 BLADE'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik5guvenlik3guvenlik7guvenlik5guvenlik3

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.