BookRoom Build 0714 1.01b 2D

BookRoom Build 0714 1.01b 2D

BookRoom Windows sisteminde eBooks okumayı sağlayan bir gerçekçi, güzel, indirilebilir bir masaüstü ortamıdır. Take advantage of a growing number of e-Books while enjoying the convenience and features of BookRoom. giderek artan sayıda e yararlanın-Kitaplar kolaylık ve BookRoom özellikleri tadını çıkarırken.

Why you need a BookRoom: Neden BookRoom gerekir:

* Natural way of reading - Just like reading a real book and is more easier for you to remember what you read. okuma * Doğal bir şekilde - Sadece gerçek bir kitap okuma gibi ve ne okuduğunuzu hatırlamak için daha kolaydır.
* Realistic books, shelves and desktop items - Beautiful book-room environment makes you very comfortable and relaxed when reading. * Gerçekçi kitap, raf ve masaüstü öğeleri - Beautiful kitap oda ortamı çok rahat yapar ve okurken rahat.
* Supports most of the common e-book formats - Such as epub, htm, chm, rtf and txt.You don't need other readers to open your e-books * Destekler yaygın e-kitap biçimlerinin en - Böyle epub, htm, chm, rtf ve txt.You olarak e-kitap açmak için diğer okuyucuların gerekmez
* Easy to organize your Library - Realistic book shelves let you easily manage your e-books. * Kolay Arşivinden organize etmek - Gerçekçi kitap raflarında kolayca e-kitap yönetmesine izin.

Main Features: Ana Özellikler:
* Natural user interface * Doğal kullanıcı arabirimi
* Customizable desktop * Özelleştirilebilir masaüstü
* Library Management * Kütüphane Yönetimi
* Supports a large variety of formats * Destekler biçimlerinin büyük bir çeşitlilik
* Supports multiple Bookmarks * Çoklu imleri
* Supports Add Text highlight and Annotations Destekler Metin vurgulamak ve Ek Açıklamalar Ekle *
* Singe Key Page Turning * Sarartmak Key Sayfa Torna
* Remember your last reading * Son okuma hatırla

Film Ara, Film İzle
BookRoom Build 0714 1.01b 2D indir


Etiketler

BookRoom Build 0714 1.01b 2D programının en son versiyonunu ve BookRoom Build 0714 1.01b 2D programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra BookRoom Build 0714 1.01b 2D ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. BookRoom Build 0714 1.01b 2D tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz BookRoom Build 0714 1.01b 2D türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana BookRoom Build 0714 1.01b 2D'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...


guvenlik7guvenlik5guvenlik9guvenlik7guvenlik5

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.