Img2CAD v7.0

Img2CAD v7.0

Img2CAD uygulaması, WMF, EMF, bir HPGL, dosyalar (gibi DXF vektör ve resimlerin içine doğru, haritalar tek başına bir program dönüştürür taranmış çizimler vb CAD herhangi içinde) için düzenleme.
Key Features: Temel Özellikler:
Input image formats: BMP, JPG, TIF, GIF, PNG, PCX, TGA, RLE, JPE, J2K, JAS, JBG, MNG and more. Giriş görüntü biçimleri: BMP, JPG, TIF, GIF, PNG, PCX, TGA, RLE, JPE, J2K, JAS, JBG, MNG ve daha fazlası.
Output vector formats: DXF, HPGL, EMF, WMF and others. Çıkış vektör formatlar: DXF, HPGL, EMF, WMF ve diğerleri.
Create center lines and outlines. Oluşturmak merkez çizgileri ve özetliyor.
Outline solid raster areas. Anahat katı raster alanları.
Color, Gray and black-and-white images vectorization. Renkli, Gri ve siyah-beyaz görüntüler Vektörleştirme.
Scale images in the X and Y directions to make them larger or smaller. X ve Y yönlerinde Ölçeği görüntüleri onları büyütmek veya küçültmek için.
Increase or decrease brightness and contrast. Artırmak veya parlaklık ve kontrast azalır.
Tracing raster lines, arcs, circles, arrow lines, dash lines, polylines, hatches on monochrome, grayscale or color images. , Raster Çizgiler, yaylar, çemberler, oklar hatları, çizgi hatları, devamlı çizgiler Takip monokrom üzerinde, gri tonlamalı veya renkli görüntüler kapakları.
Automatic correction: restoring of intersections, aligning, joining fragments, joining fragments to line, arc, circle and polyline. Otomatik düzeltme: kavşak ve geri yükleme, hizalama, parçaları birleştirme, çizgi, yay, çember ve polyline için parçaları birleştirme.
Removing low sized vector objects, correction of recognized texts. düşük boyutlu vektör nesneleri, tanınan metin düzeltme kaldırılıyor.
Automatically straighten images to a reference line. Otomatik olarak bir referans çizgisinin görüntüleri düzeltin.
Remove speckles of color to make colors more uniform. renk çıkarmak benekler renkleri daha düzgün yapmak için.
Can adjust tolerance levels. Can tolaranslarını ayarlayın.
Batch processing. Toplu işlem.
Drag and Drop supported. Sürükle ve Bırak destekledi.
Example: Örnek:
Getting great results from Img2CAD is very easy, you don't need any prior experience or specialist knowledge, Img2CAD has improved the engine performance, fine-tuned the quality. Img2CAD mükemmel sonuçlar almak çok kolaydır, herhangi bir ön deneyim veya uzmanlık bilgisi gerekmez, Img2CAD motor performansı, ince ayar kalitesi artmıştır.
ОS: Windows XP and Windows Vista/7 ОS: Windows XP ve Windows Vista / 7

Film Ara, Film İzle
Img2CAD v7.0 indir


Etiketler

Img2CAD v7.0 programının en son versiyonunu ve Img2CAD v7.0 programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Img2CAD v7.0 ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Img2CAD v7.0 tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Img2CAD v7.0 türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Img2CAD v7.0'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.