Müzik 5.1.1.380 Convert Master

Müzik 5.1.1.380 Convert Master

Müzik Convert Master size at WAV, OGG, MP3, MP2, RAW, WMA, VOX, MPC, MP ve diğer tanınmış medya formatları arasında ses dosyalarını dönüştürmek sağlayan hızlı ve kolay ses kullanımı dönüştürme yarar . It seamlessly integrates into Windows and is always accessible without having to bring up a clunky, screen-hogging interface.  Bu sorunsuz Windows içine entegre olur ve her zaman erişilebilir bir aksak, ekran hogging arayüzü ekrana getirmek zorunda kalmadan. It has a high quality 32 bit converter engine that makes pro quality conversions from the most common audio formats. Bu yüksek kaliteli en yaygın ses biçimlerinden pro kaliteli dönüşüm yapan 32 bit dönüştürücü motoru vardır. With simple click, you can convert audio in less than a minute without losing the audio quality. Basit bir tıklama ile, ses bir dakikadan az bir ses kalitesi kaybı olmadan çevirebilirsiniz.

Music Convert Master is a quick and easy-to-use audio converting utility that allows you to convert audio files between WAV, OGG, MP3, MP2, RAW, WMA, VOX, MPC, MP and other well-known media formats at your will. Müzik Convert Master size at WAV, OGG, MP3, MP2, RAW, WMA, VOX, MPC, MP ve diğer tanınmış medya formatları arasında ses dosyalarını dönüştürmek sağlayan hızlı ve kolay ses kullanımı dönüştürme yarar .

It seamlessly integrates into Windows and is always accessible without having to bring up a clunky, screen-hogging interface. Bu sorunsuz Windows içine entegre olur ve her zaman erişilebilir bir aksak, ekran hogging arayüzü ekrana getirmek zorunda kalmadan. It has a high quality 32 bit converter engine that makes pro quality conversions from the most common audio formats. Bu yüksek kaliteli en yaygın ses biçimlerinden pro kaliteli dönüşüm yapan 32 bit dönüştürücü motoru vardır. With simple click, you can convert audio in less than a minute without losing the audio quality. Basit bir tıklama ile, ses bir dakikadan az bir ses kalitesi kaybı olmadan çevirebilirsiniz.

# Convert WAV, OGG, MP3, MP2, RAW, WMA, VOX, MPC, MP and other audio formats. # Convert WAV, OGG, MP3, MP2, RAW, WMA, VOX, MPC, MP ve diğer ses formatlarını destekler.
# Convert your audio files in batches. gruplar halinde # dönüştürün ses dosyaları.
# Customize audio bit rate, frequency, parameters. # Özelleştirme ses bit hızı, frekans, parametreler.
# Excellent digital quality. # Mükemmel dijital kalitede.
# Designed for both beginners and advanced users. # Hem yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır.
# With a clear and intuitive interface, you can catch on to the system quickly. # Açık ve sezgisel bir arayüz ile, sisteme hızlı izlerler.
# Achieve audio conversion with a few click. Birkaç tıklama ile # elde ses dönüşüm.

Film Ara, Film İzle
Müzik 5.1.1.380 Convert Master indir


Etiketler

Müzik 5.1.1.380 Convert Master programının en son versiyonunu ve Müzik 5.1.1.380 Convert Master programına ait crack, serial, pachları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Müzik 5.1.1.380 Convert Master ait altyazı veya türkçe dublaj içerikleri, mp4 formatında ya da DVDRip halinde çekilmiş görüntülerini bulabilirsiniz. Müzik 5.1.1.380 Convert Master tam sürümdür ve sorunsuzca kurulabilmektedir. Dilerseniz Müzik 5.1.1.380 Convert Master türkçe yama (pach) ile türkçe olarakta kullanabilirsiniz. Hepsi bir yana Müzik 5.1.1.380 Convert Master'i hotfile, rapidshare, filesonic, uploading, fileserve, uploadstation, netload vb birçok download sitesine ait download linklerini bulabilirsiniz.

Yorumlar


Hiç yazılmış yorum bulunmamaktadır.

Yorum Ekle Lütfen site kuralları çerçevesinde yorumlarınızı ekleyiniz...UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.